Dark Souls Remastered Duyuruldu(Nintendo Direct Mini 1.11.2018)

Nintendo, Direct ve Direct Mini isimli küçük videoları ile bizleri yeni şeylerden haberdar ediyordu. Bugün gerçekleşen Nintendo Direct Mini ile de birçok şey öğrendik. Öncelikle büyük olanları ayrı ayrı sayıp, küçükleri de bir yazıda toparlamak istiyorum. İlk haber, Dark Souls Remastered duyuruldu. Sadece Switch’e değil, diğer konsollara da çıkacak olan oyun, çıkış tarihi olarak 25 Mayıs tarihine sahip.

The Game Awards 2017 Özel: From Software’ın Yeni Oyunu

Game Awards 2017 Özel yazılarına aslında etkinlikte olmayan bir şey ile girmek istedim. Etkinlikte olmayan bir şey derken etkinlik başlamadan önce yayınlanan son fragmandan bahsetmek istiyorum. From Software’ın yeni oyunu, Shadows Die Twice…

Tek gördüğümüz şey bu kısacık fragmandı ama birçok kişi oyunun Bloodborne 2 olduğunu söyleyip durdu. Hatta söyleyip durdu değil söyleyip duruyor. Şu anda ismini Shadows Die Twice olarak bildiğimiz oyun için elimizde neredeyse hiç bir bilgi yok. Sadece bu fragman var. Game Awards 2017 ile ilgili tüm haberler için üst kısımdaki The Game Awards 2017 Özel yazan yere tıklayın.