Horizon: Zero Dawn Günlükleri #4: Oyunun Hakkını Yemişim

Horizon: Zero Dawn maceramda oyunu %55 oranında bitirdim. Şu ana kadar toplam 22 saat oynadım ve 34. seviyeyim. Ve açıkçası önceki yazıda oyunun hakkını yediğimi fark ettim. İşte nedeni.

Horizon: Zero Dawn, bir önceki yazıyı yazdığım sırada beni haritanın öbür yarısıyla tanıştırmıştı. Ve tahminimce daha önceki ortama alışamadan yeni bir ortam ve yeni düşmanlar görünce, oyundan sıkılmıştım. Fakat burada yaklaşık 10 saat daha geçirince buradaki düşmanlara da alıştım. Yerleri öğrendim, stratejiler geliştirdim. Ve en önemlisi, tekrar eğlenebildim. Ayrıca oyunun inanılmaz derecelerdeki görselliği de beni benden aldı ve sürükledi.

Bu yazıyı da aslında böyle hızlı bir yazı olsun diye yazdım. Çünkü bir hata yaptığımı fark ettim ve bunu düzeltmem gerektiğini düşündüm. Evet, Horizon o yeni açılma döneminde beni biraz sıktı. Fakat hemen ardından tuttu ve şu ana kadar da hiç bırakmadı. Bırakacak gibi de gözükmüyor. Platinum alma isteği tekrar geldi hatta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>