Star Wars Battlefront 2 Günlükleri #2: İlk Sezon Başladı

Bu ay boyunca Star Wars  Battlefront 2 Günlükleri çok fazla kez karşınıza çıkacak. Bugün de başlangıcı yapıyoruz. Neden çok fazla kez karşımıza çıkacak derseniz de bu ay Star Wars Battlefront 2’nin ilk sezonunun olduğu dönem(yazıda ne olduğundan bahsettim) ve bu yüzden her hafta bir şeyler var. Neyse, başlayalım.

Sezon demek en azından Star Wars Battlefront 2’de ya kötü, ya da iyi tarafı seçmek demek. İlk sezon Last Jedi filmi ile ilgili olduğu için ya Resistance, ya da First Order tarafına geçiyorsunuz. Tarafınızı seçtikten sonra ise Challenge’lar kısmına gidip etkinlik için çıkan Challenge’ları yapıyorsunuz. Ben First Order tarafına geçtim ve şu anki Challenge her sınıf ile 50, toplamda 200 düşman öldürmek. Bu Challenge’ı bitirdiğinizde ise seçtiğiniz takıma 1 puan yazılacak. Ayın sonunda hangi taraf daha çok puan almışsa o tarafın ilk sezonda yeni eklenen karakterine(İyilere Finn, Kötülere Captain Phasma) bir özel Star Card ve bir tane de kutu verilecek.

Aslında çok büyük bir olay yok şimdilik. Fakat asıl olay zaten haftaya gerçekleşecek. Çünkü yeni haritalar, yeni kahramanlar, yeni senaryo görevleri vs. eklenecek. Ama Battlefront 2 günlüklerinden bu hafta sonu da yazı bekleyin çünkü Hafta Sonu Etkinliği ve Pazar Günü Challenge’ı olacak. Şimdilik görüşmek üzere.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>