Star Wars Battlefront 2 Günlükleri #5: 2. Sezon Geliyor, Son Haftada Bizi Bekleyenler

Spread the love

Battlefront 2 günlüklerine bira ara vermiştim fakat arayı daha fazla uzatmadan yeni bir tane daha yapayım dedim. İşte Last Jedi sezonunun son haftasında bizi bekleyenler ve bunun yanında 2. sezon hazırlıkları!

Öncelikle Last Jedi sezonunun bu hafta ile birlikte biteceğini söylemek istiyorum. Çok da iyi bir sezon değildi fakat Battlefront 2 ile dolu bir ay geçirdim. Peki son haftada bizi neler bekliyor? Öncelikle bu haftanın başlığı Heroes vs. Villians. Ve ilk meydan okumamız 50 kahraman öldürmek. Bunu elbette ki en kolay Heroes vs. Villians modunda yapabilirsiniz. Bu gene bir takım meydan okuması ve kazanan takım 4000 kredi ile 75 parça alırken kaybeden takım 2000 kredi ve 35 parça alacak. Ayrıca şu anda 3 adet Heroes vs. Villians oynayarak 500 kredi kazanabilirsiniz.

Yarından itibaren de First Order tarafındaysanız bir kahramanın silahı ile 10 öldürme yaparak 25 parça alabilir, Resistance tarafındaysanız bir kahramanın ışın kılıcını kullanarak 10 öldürme yaptığınızda 25 parça alabilirsiniz. Hafta sonu 20 kahraman öldürerek 500 kredi alabilir ve Pazar günü de özel Heroes vs. Villians listesinde sadece Jakku, Starkiller Base veya Takodana’da oyun oynayabilirsiniz.

Bunların yanında Sezon 2’yi merak edenler için sitenin sonunda artık Ocak 2018’de kontrol edin yazmıyor. Onun yerine şu yazıyor:

-Yakında gelecek 2. Sezon için gözünüzü dört açın.

Tam olarak ne kadar yakın bilmiyoruz. Benim tahminim Mart ayından yana ama Şubat ayı da olabilir. EA, oyunun durumunu toparlamak için işleri hızlandırmış ve insanları içeriğe boğmak istiyor olabilir. Tabii Şubat ayı olması benim için kötü olur çünkü Sims 4, Destiny 2, Horizon ve Battlefront 2 arasında kaldım. Bu ne böyle?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş.
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları