Doctor Strange #1 İncelemesi – Galaksinin Usta Büyücüsü

6 Haziran’da çıkan 4 tane ”A Fresh Start” çizgi romanı oldu ve ben de bugün 3 tanesini okuma fırsatı buldum. Fakat şunu söyleyeyim, artık çizgi roman incelemeleri(en azından o hafta çıkanlar) tamamen Perşembe günü gelecek. Bundan sonra böyle yapmaya karar verdim çünkü gene 3 gün sonra yeni çizgi romanlar çıkacak. Ve benim daha okumadığım 1 çizgi roman var, onun incelemesi de yarın gelecek. Her neyse biz konumuza dönelim. Doctor Strange.

Ä°lgili resim

Doctor Strange filmini ben gerçekten çok seviyorum. Bence MCU’daki en iyi Solo filmlerden bir tanesi. Bu yüzden de bu çizgi romana oldukça ilgim vardı. Fakat çizgi roman beklentilerimin altında kaldı. Öncelikle hikayemiz artık güçlerini kullanamayan bir büyücüyü anlatıyor. Hoş bir başlangıç sekansından sonra direk bizi 7(8 de olabilir) sene sonrasına atıyor, ve oradan da 1 ay sonrasına atıp hikayenin temelini kuruyor. Spoiler vermeden şunu söyleyebilirim. Doctor Strange, güçlerini düzeltmesi için farklı gezegenlerin usta büyücülerine gitmeye karar veriyor. Ve gitmesine yardımcı olan isim oldukça tanıdık.

Bu çizgi romanda çok fazla aksiyon görmüyoruz. Fakat diyaloglar da sıkıcı. Çizimleri de çok beğenemedim. Büyük bir hayal kırıklığı oldu yani. Ama Lando çizgi romanında da dediğim gibi ikinci sayıyı da görmek lazım. Sonuçta bu hikayenin sadece başlangıcı.

Puan: 6/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları