Infinity Wars #1 İncelemesi – Savaş Başladı

Güzel bir başlangıç sayısından sonra Infinity Wars, ilk sayısı ile bu hafta karşımıza çıktı. Peki beklentiyi karşılıyor mu? Ve okuması değer bir sayı mı? Gelin konuşalım.

infinity wars #1 review requiem ile ilgili görsel sonucu

Infinity Wars’un en büyük sorunu en azından benim için sondaki sürpriziydi. Bir kere çok erken olduğunu düşünüyorum. Ne olduğunu söylemeyeceğim ama Prime sayısında Thanos’u öldüren Requiem adlı karakterin gerçek kimliği açıklandı. Ve Prime’da ilk kez onu gördüğümden beri acaba bu mu dediğim karakter çıktı. Öylece aklıma gelmişti. Pek kanıtım yoktu. O karakterin çizgi roman evrenindeki durumunu da bilmediğimden susmaya karar verdim ve ne oldu, o karakter çıktı. Karakterin evrendeki yerini bilmezken. Yaşayıp yaşamadığından bile haberim yoktu ama tahmin ettiğim kişi çıktı. İlginç.

Onun dışında Infinity War’da da herkesin çok sevdiği bu karakterlerin bir araya geldiklerinde birbirlerine verdikleri tepkiler falan harika. Ayrıca sonlara doğru çok kısa da sürse güzel bir savaşımız var. Karakterleri de dengeli kullanmışlar. Geçen Prime sayısında okurken sıkıntıdan beni bayıltan Loki sahneleri ise bu sayıdaki en sevdiğim şey oldu. Garip bir şey yapmışlar, fakat bence güzel olmuş. Sonuca gelirsek Infinity Wars güzel bir başlangıç. Aslında başlangıç Prime’dı ama bu da o giriş kısmını alıp, devam ettirip bitirmiş. Artık hazırız, ve çok uzun sürecek gelişme kısmına girmiş bulunmaktayız. Kemerinizi bağlayın çünkü önümüzdeki aylarda tonla Infinity Wars Tie-In’i dediğimiz etkinlikteki karakterlerin özel sayıları çıkacak, ve önümüzdeki aydan itibaren her hafta Infinity Wars etkinliğine değineceğiz. Güzel bir sayı, gelecek için heyecanlandırdı.

Puan: 8/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları