Star Wars: Lando Double or Nothing #1 İncelemesi

Solo’da beğenilen Lando karakteri için bir çizgi roman serisi başlatan Disney, ilk sayıyı geçtiğimiz hafta yayınladı. Her ne kadar Solo’daki Lando’yu aşırı beğenmiş biri olsam da bu yeni hikayenin başlangıç sayısı pek içimi açmadı.

lando double or nothing ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle 3 tane ana karakterimiz var. Lando, L3 ve Kristiss. Lando ve L3 zaten filmlerden bildiğimiz karakterler. Kristiss ise ilk defa bu çizgi romanda gördüğümüz bir karakter fakat kişiliğini hiç anlamadım. L3 gene aynı sinir bozuculukta olsa da bu çizgi romandaki Lando hareketleri, kendisinden nefret etmemi sağladı. 25’inde Lando’ya bayıldım, 30’unda ise çizgi roman sayesinde nefret ettim. 5 günde iki farklı duygu değişimi. İlginç.

Çizimlere söyleyecek söz yok. Oldukça güzeller. Fakat çizgi romanın sorunu kesinlikle hikayesi. Sonu heyecanlandırıcı değil, diyaloglar aşırı sıkıcı ve olan tek aksiyon sahnesi ise aşırı sıkıcı ve anlaşılması zor. Uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Zaten artık çizgi roman incelemelerini böyle yapmaya karar verdim. Daha kısa, daha öz. Bence ikinci sayıyı bekleyin, gelen yorumlara göre seriye başlayıp başlamamaya öyle karar verirsiniz. Ben de ikinci sayıyı okuyup devam edip etmeyeceğime öyle karar vereceğim.

Puan: 5/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları