The Avengers #2 ve Black Panther #1 Çizgi Roman İncelemesi – Bir Kötü Bir İyi

Geçen hafta bugün Black Panther #1 çıkışını yaptı. Ondan önceki hafta ise Avengers #2 çıktı. Ben bir tanesini beğendim ve bir tanesini beğenmedim. Anlatacak çok fazla şeyim olmadığını da düşündüğümden ikisini bir arada hızlıca incelemeye karar verdim. Ayrıca bu hafta yeni bir ”Fresh Start” çizgi romanı maalesef yok.(Benim okumak istediğim bir Star Wars çizgi romanı var ama zaman bulabilir miyim bilmiyorum. Bulursam ondan da kısacık bahsederim.) Fakat bir sonraki hafta bugün patlama başlıyor. Ant-Man and the Wasp #1, Doctor Strange #1 ve Deadpool #1 ile Fresh Start baya bir büyüyecek. Neyse biz yazıya geçelim.

the avengers the final host ile ilgili görsel sonucu

The Avengers #2

Öncelikle iyi olandan başlayayım. Avengers #1’i sevdiğimi belirttim, ikinci sayıyı da aynı şekilde sevdim. İyi gidiyorlar. Hikaye çok çok iyi değil ama sapıtmadı da. Karakterler falan harika, çizimler harika. Ve en önemlisi, çizgi romanı okurken eğleniyorum. Ki zaten bunu becerebilen bir çizgi roman, iyi bir çizgi romandır. İlk iki sayıya bakarak bu seriye başlamanızı öneriyorum. Sayının sonunda da küçük bir nostaljik an oluyor, fakat sadece nostalji ile kalmıyor, belli ki gelecek sayılarda da o olayın önemli bir rolü olacak. Onun için de merakla bekliyorum. Haziran’ın 3. haftası falan sonraki sayıyı göreceğiz, bence çizgi roman seviyorsanız veya Marvel çizgi romanlarına giriş yeri arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Puan: 8/10

black panther many thousands gone ile ilgili görsel sonucu

Black Panther #1

Geldik kötü olana. Peki neden kötü? En başta bundan başlayayım. Şimdi ben filmi sevdim. Baya sevdim. Karakteri de sevdim, ortamları da sevdim. Filmle ilgili en çok sevdiğim şey ise Wakanda, T’Challa, Okoye ve Shuri’ydi. Bu çizgi romanda ise hiçbiri yok. Hikaye uzayda geçiyor. Karakter T’Challa değil ama çizgi romanın sonunda onun kadar cesur olduğu için T’Challa diyelim demişler ki bence saçmalık. Okoye ve Shuri’yi de ben göremedim. Zaten uzayda geçen bir Black Panther hikayesi? Maalesef bana pek uymuyor. Birkaç sayı daha devam ederim ama genel anlamda çok takip edeceğimi sanmıyorum. Çizimler falan güzel ama dediğim gibi hikaye konusunda hayal kırıklığına uğradım. Bunu puandan da anlayabilirsiniz.

Puan: 5.5/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları