The Avengers #3 İncelemesi – Loki Burada

Geçen sayının sonunda Loki’nin çıkmasıyla hafiften bir Hype yapılmıştı bu bölüm için  ve gün geldi, Avengers 3. sayı çıktı. Bu arada Venom da geçen haftanın çizgi romanıydı fakat artık bu hafta çıkış yapanlara geçtik. Bakalım, bu yeni sayı nasılmış.

avengers 2018 comic ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle Loki, bu bölümde çok da bir şey yapmıyor. Evet, geçen sayının sonundaki çıkışı aşırı havalıydı fakat bu sayıda o havayı göremedim kendisinde. Ki bu beni üzdü. Her neyse. Hikaye güzel gidiyor ve bu sayıda sonunda bir birleşme de görüyoruz fakat çok kısa sürüyor. Ayıca sanıyorum ki Ghost Rider artık hikayeden ayrıldı ve bir süre daha onu görmeyeceğiz, ama ondan tam emin değilim. Sayı, kesinlikle ilki kadar iyi değil ama bence, ikincisi ile aynı düzeyde. Eğlenceli, komik ve hoş.

Zaman geçirmek için birebir. Ayrıca bu sayıda bol bol gönderme var ve sonu kafa karıştırıcı, ama heyecanlı bir şekilde bitiyor ki bu da gelecek sayı için bir heyecan yaratıyor. Bu sayıda çok fazla aksiyon yok ama kahramanların aralarında tartıştıklarını görmek, Civil War hikayelerine güzel bir gönderme olmuş. Tabii özellikle de Civil War 2’ye. Yani bu sayı güzel, eğlenceli, çizimleri de aynı şekilde güzel ve gelecek sayı için gerçekten güzel bir heyecan oluşturuyor çünkü sayıda Avengers ekiplere ayrılıyor ve özellikle bir ekip var ki, daha 2017’deki bir filmde kendilerini yan yana gördük. Aslında tam olarak değil ama neyse. Okuduysanız anladınız zaten.

Puan: 8/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları