The Unworthy Thor İncelemesi(Tüm Seri)

Yeni çıkan Avengers’ı okuyunca Kaptan Amerika ve Tony Stark’ın olayı hakkında az çok bilgimin olduğunu, fakat Thor hakkında hiçbir bilgimin olmadığını fark ettim ve bu yüzden Avengers’da da sözü geçen ve yeni serilerde en sevilen hikayelerden biri olan Unworthy Thor hikayesini okumaya başladım. Ve 5 sayıyı da bitirince küçük bir inceleme yapmak istedim. Bu inceleme kesinlikle Avengers incelemesi gibi spoilerlı kısmında tüm hikayenin özetini barındırmayacak çünkü bu çizgi roman çoktan geldi geçti. Sadece düşüncelerimi söylemek istediğim bir inceleme.

the unworthy thor ile ilgili görsel sonucu

Hikayemiz bize küçük bir ”Thor’da Önceki Sayılarda” kısmı ile başlıyor ama ben bu kısmı okuyarak tüm hikayeye hakim oldum. Kısaca Thor, bir sebepten dolayı artık Kudretsiz olmuş ve çekicini kaldıramıyor. Bunu fırsat bilen bazı başka kişiler ve elbette Thor, çekici kaldırmanın bir yolunu arıyor. Hikaye ise buradan sonra ilginçleşerek devam ediyor. Sadece hikayenin sonunu biraz zayıf buldum, onun dışında oldukça beğendim. Okuması zevkli bir çizgi roman olmuş. Çizimler konusunda da aynısını söyleyebilirim. Çizimler de hoş.

Çizgi roman ile ilgili tek sorunum dediğim gibi sonu aslında. Onun dışında çok da bir özelliği olmayan ama eğlenceli bir seri. Okunmalı mı? Bence evet. Thor seviyorsanız, veya çok eskilere gitmeden düzgün, eğlenceli bir Thor hikayesi okumak istiyorsanız bence yeni Avengers falan da toplanmışken bu seriyi okuyabilirsiniz. Zaten 5 sayıdan oluşuyor. 1.5-2 saatte bitirirsiniz. Ama tabii Thor ile ilgili pek bir fikriniz yoksa, karaktere ve o karakterin çevresindekilere alışmak istiyorsanız bu çizgi roman size göre değil.

Puan: 8/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları