Thor #1 İncelemesi – Böyle Bir Şey Beklememiştim

Çizgi roman incelemelerine devam ediyorum ve bu sefer umarım zamanında yetişecek. Öncelikle bu çizgi roman, geçen haftanın çizgi romanı. Bunu hatırlattıktan sonra hemen incelemeye geçebilirim.

Ä°lgili resim

Hikayeyi gerçekten anlamadım çünkü biraz devam gibi. Bildiğimiz klasik Thor’dan önce, yani bu seriden önce Jane Foster adlı karakter, Thor olarak kapışıyormuş, ve bir kere ondan çok bahsediliyor. Olan bir savaş var ama onunla ilgili tek anlayabildiğim şey Thor: The Dark World filmindeki kötü adamın yaptığı. Malekith, adı da. Kendisi bir elf. Hikaye ile ilgili böyle sorularım varken sonunda daha da fazla sorum oldu. Ayrıca çizimleri de pek beğenemedim. Belki sanat açısından güzel olabilirler ama benim gözüme hiç hoş gözükmediler.

Hikayeyi anlamayınca, çizimleri de beğenmeyince, çizgi romandaki ikinci hikayeyi okuyamadım bile. Umarım düzelir diyorum ama pek düzelecek gibi değil. Çizimlerin değişmesini hiç beklemiyorum zaten. Hikayeyi de yakın bir zamanda anlar mıyım emin değilim. Ki benim en çok beklediğim çizgi romanlardan biri Thor’du çünkü Unworthy Thor hikayesine bayılmıştım. Gerçekten o seriyi çok sevmiştim ama bu, şu ana kadar ”A Fresh Start” etkinliğinde okuduğum en kötü çizgi roman oldu. Hiç beğenmedim.

Puan: 3/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları