Venom #1(2018) İncelemesi – Kabuslar

 

Marvel’ın A Fresh Start etkinliğinin ilk çizgi romanı Avengers #1 ben de dahil birçok kişi tarafından sevilmişti. Venom da baya bekleniyordu ve gördüğüm kadarıyla birçok kişi çizgi romana bayıldı. Peki ya ben?

venom #1 2018 ile ilgili görsel sonucu

Çizgi romanı kötü bulmadım ama söylendiği kadar iyi bulmadığımı da belirtmek isterim. Evet, Venom karakterini çok güzel yansıtmış. Eddie’nin içindeki Symbiote ile konuşmasını, Eddie ile Symbiote ilişkisini vs. çok güzel anlatmışlar. Fakat çizimler bana biraz fazla karanlık geldi. Renkten yoksun. Hele geçen hafta Avengers #1 ile renk patlaması yaşamışken bu çizgi romana gelip sürekli koyu renkler, sürekli karanlık bir ortam vs. görünce biraz sıkıldım. Ki aslında her şey o kelimede yatıyor. Bu çizgi romanı okurken sıkıldım.

Çizimler zaten ilgimi çekmedi. Venom karakteri ilgimi çekse de Eddie’nin sürekli olarak Symbiote ile konuşması bir süreden sonra bıktırdı fakat burada iyi bir şey söyleyeyim, sondaki aksiyon sahnesini baya beğendim. Aslında çok büyük bir aksiyon görmedik ama o andan itibaren çok daha sevdiğimi söyleyebilirim ve sonu da kesinlikle devamı için merak uyandırıyor. Venom’u bir ay sonra tekrar göreceğiz, o zaman kadar başka çizgi romanlarımız var. Bu yazıyı kısa tutuyorum. Genel olarak iyi buldum, ama çok da iyi bulmadım. Denenebilir ama 2. sayıyı da bir görmek lazım diye düşünüyorum. Bu direk bir hikayenin başı gibi hazırlanmış çünkü. Ana hikaye hala tam belli değil.

Puan: 6/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları