Venom #2 İncelemesi – İçimde İyi Bir His Var

Venom #1 maalesef beni çok büyük hayal kırıklığına uğratmıştı ve o yüzden bu çizgi romana başlamadan önce baya endişeliydim, hatta garanti sıkılacağım diye düşünüyordum. Fakat o ne be?

venom #2 review ile ilgili görsel sonucu

Venom #2, inanılmaz bir çizgi roman. Hele Thor #1’in arkasından okuyunca gerçekten çok iyi geldi. Öncelikle çizimler sonunda düzgün çünkü Thor’dakilerden nefret ediyorum. Hikaye ilerliyor, hızlı değil, hatta normal bir hızda bile değil ama çok güzel ilerliyor. Symbiote’un geçmişine biraz daha giriyoruz. Rex adlı, geçen sayıda gördüğümüz karakteri biraz daha tanımaya başlıyoruz. Çok güzel bir Flashback sahnesi var. Rex denilen adam anlatıyor ve çok güzel Cameo dediğimiz görünüşler var. Cameo da bilmeyenler için bahsedilen sürpriz karakter diyebiliriz. Hele sonunda zaten ben coştum, çünkü film için de çok söylendiği gibi, Venom ….’sız olmaz. Kim olduğunu tahmin edebildiniz mi?

Kısaca hikaye güzel gidiyor, gelecek sayı için aşırı aşırı heyecanlıyım. Çok güzel göndermeler var, çizimler çok güzel. Gerçekten okurken inanamadım. Baya beğendim. Ve umarım gelecek sayı da bu kadar güzel olur. Bakalım neler olacak?

Puan: 8.5/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları