Spider-Man 2. Sezon 12 ve 13. Bölüm İncelemesi

Dün, Spider-Man’in 12 ve 13. bölümleri yayınlandı. Ben de ikisini bir yazıya koyarak inceleyeyim dedim. İsterseniz hemen başlayalım.

spider-man brain drain ile ilgili görsel sonucu

Brain Drain(2. Sezon 12. Bölüm)

Brain Drain isimli 12. bölüm, eğlenceliydi. Bring on the Bad Guys gibi kötü bir yan hikaye serisinden sonra ilaç gibi geldi. Bölümün başında Tinkerer ile tekrar karşılaştık. Küçük ama güzel bir kapışmaydı bence. Ardından Living Brain ile tanıştık ve bölüm ilginç bir şekilde Miles’ın üzerine gitmeye başladı. Miles son zamanlarda sevmeye başladığım bir karakter ama ana karakter değil, Peter’ın yardımcısı olarak sevdiğimi fark ettim. Her neyse devam edelim. Bir süre boyunca Miles üzerinden ilerledik ve ne yalan söyleyeyim, eğlendim. Bölümün sonunda klasik Plot Twist dediğimiz şaşırtmaca da vardı. Daha ne olsun? Mükemmel değildi ama iyi ve eğlenceliydi.

Puan: 7.5/10

spider-man the living brain episode ile ilgili görsel sonucu

The Living Brain(2. Sezon 13. Bölüm)

Bring on the Bad Guys’da yaşanan her şeyin kullanıldığı bu sezon arası bölümünü çok beğendim. Bu arada evet, bilmeyenler için bu bölümle birlikte sezona bir ara vermiş oluyoruz. Her neyse, bölüme dönelim. Kötülerde tekrar Electro ve Beetle’ı görüyoruz. Tamamen bölümün uzunluğunu arttırmak için yapılmış olsalar da dövüşler fena değildi. Spider-Girl ve Miles da bu bölümün ana odakları olmasalar da güzel sahnelere sahiptiler. Ama asıl eğlence şimdi başlıyor. Doc Ock, resmi olarak Peter Parker’ın vücudunda yaşıyor. Kimsenin de haberi yok. Son zamanlardaki en iyi bölüm olduğunu söyleyebilirim. Bakalım sezonun ikinci yarısında bizleri neler bekliyor? Tabii biraz bekleyeceğiz.

Puan: 8/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları