Titans 4. Bölüm İncelemesi – Doom Patrol Burada

Çok geç kaldığımdan hemen konuya giriyorum.

titans tv show episode 4 ile ilgili görsel sonucu

Bu bölüm  bence su ana kadar yapılan en iyi bölüm. Hem bize yeni karakterler tanıtıp başka bir diziye hazırlıyor. Hem Raven olayını ilerletiyor, hem de sonunda tüm ekibi birleştiriyor. Bölümün ana odağı Doom Patrol ekibi. Kendilerine özel dizi de gelecek. Ben bu ekibi çok sevdim ve hikayelerini de merak ettim. Fakat onun için daha beklememiz gerekecek.

Bölümde ana odak Doom Patrol’dü ama ekibimizin üyelerinden de teker teker konuşalım. Raven bölümde çok on planda değil. Öyle olacakmış gibi hissettiriyor ama hayır, hatta rolü baya az. Sadece 1 sahne hatırlayabiliyorum Raven ile. Daha fazla olabilir ama benim aklımda o kadar kalmış. Önceki bölüm parlayan Starfire bu bölümde hiçbir şey yapmıyor. Robin de hiçbir şey yapmama konusunda Starfire’a eşlik ediyor.

Bölümle ilgili en büyük sıkıntım Beast Boy hakkındaydı. Her ne kadar bölümün ana odağı olan Doom Patrol, Beast Boy’un arkadaşları olsalar da gene Beast Boy çok az gözüküyor. Nasıl Beast Boy olduğunu falan da görüyoruz ama olmuyor işte. Starfire’ı bile kendime daha yakın hissediyorum. Acilen Beast Boy odaklı bir bölüme ihtiyacımız var. Titans şu an bence 3 kişilik bir grup çünkü. Bir bölümde gözüküp kaybolan Hawk ve Dove karakterlerini bile kendime daha yakın hissetmiştim.

titans tv show episode 4 ile ilgili görsel sonucu

Toparlamak gerekirse Beast Boy’u hala yeterince tanıyamamak uzuyor ama Doom Patrol’u tanımak da çok sevindiriyor. Tekar belirteyim, bu benim şu ana kadar çıkan bölümler arasında em sevdiğim oldu. Hala mükemmel değil ama git gide yaklaşıyor.

Puan: 8.5/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları