Titans 8. Bölüm İncelemesi – Hiçbir Yere Bağlanmıyor!

Titans bizlere 8. bölümünde Donna Troy yani Wonder Girl’ü tanıttı. Ayrıca içinde bulunduğu evren ile ilgili birkaç detay da aldık.

titans episode 8 ile ilgili görsel sonucu

Titans gerçekten iyi bir dizi. Bu bölümüyle de iyi olmaya devam ediyor. 7. bölümü hatırlarsanız çok beğenmemiştim. Bu bölümü biraz daha beğendim ama hala 5 ve 6. bölüm kalitesine ulaşabildiğini düşünmüyorum. Peki neden? Öncelikle bu bölümde de ekip ayrılıyor. Karakterlerimizi bölümün 3-4 dakikasında bir arada görebiliyoruz. Belki de daha az. Bu da ben düşündürüyor. Neden dizinin adı Titans? Robin and His Friends falan yapaydınız bari. Çünkü Titans ekibini zar zor bir arada görüyoruz.

Bu noktayı geçip bölümün yeni karakteri Donna Troy’a baktığımızda kendisi hakkında çok fazla şey bilmediğimizi görüyoruz. Öncelikle evet, Donna Troy’u oynayan ablamız iyi bir iş çıkarmış, karakterin geçmişini falan da olabildiğince anlatmışlar. Fakat ablayı bir kez bile aksiyonda görmedik. Bölüm boyunca tek yaptığı şey espriydi. Bir de sonda Starfire ile ilgili ilginç bir şeyi öğrenmemizi sağladı, o kadar. Onun dışında zaten sürekli fotoğraf falan çekti. Bu kadar mı yani? En azından bir dövüş görseydik.

titans episode 8 donna troy ile ilgili görsel sonucu

Bunu da geçtim, bölüm bomboş. Bölümü hiç sıkılmadan izledim, kabul ediyorum. Ama karakterlerden hiçbirinin bölümde önemli bir sahnesi yok. Robin ve Donna hayal kırıklığıydı. Biraz Starfire ve Beast Boy konuşması gördük. O kısımlar eğlenceliydi ama hiçbir yere bağlanmadılar. Sadece birkaç saniyeliğine yüzünüze bir gülücük getirecek şeyler. Ardından Rachel ve annesi. Aralarında etkileşimler oldu bölüm boyunca ama gene aynı şey, herhangi bir yere bağlanmadı. Bağlanana kadar da biz bunu büyük ihtimalle unutacağız. Çünkü dizinin sevgili yapımcıları bu bölümün yarım kalan, heyecandan çıldırtan sonundan sonra, Hawk ve Dove bölümü koymaya karar vermiş. Tebrik ediyorum DC, ne diyebilirim ki? Hawk ve Dove’a geçmek için en iyi zamanı buldunuz gerçekten.

Yavaştan toparlayayım. Bu bölüm, 7. bölümden daha iyi. O kesin. Ama aynı 7. bölümde olduğu gibi ne düzgün bir aksiyon, ne düzgün bir gelişme var. Ayrıca karakterleri çok az sürede birlikte görüyoruz. Donna Troy harcanmış, bir de üstüne bölüm yarım kalmış. Önümüzdeki bölümde de buradan devam etmek yerine Hawk ve Dove anlatmayı tercih etmişler. Hadi artık Titans, ayağa kalkıp tekrar iyi olma vaktin geldi bence. Önümüzdeki bölümden hiç umudum yok ama umarım 10,11 ve 12. bölüm iyi olacak. Hadi Titans, yapabilirsin. İnanıyorum.

Puan: 6.5/10

Titans 8. Bölüm İncelemesi – Hiçbir Yere Bağlanmıyor! için 1 yanıt

  1. OzgurLog
    3 Aralık 2018 23:33 (279 yorumu var)

    Bu bölüm Starfire’ın kim olduğunu biraz daha anlamamız için yapılmış.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları