Ant-Man and the Wasp 2. Fragman İncelemesi

Infinity War daha yeni çıktı ama Ant-Man and the Wasp fragmanı gene de yayınlandı. Peki ya fragman nasıl? Gelin onu konuşalım.

ant-man and the wasp logo ile ilgili görsel sonucu

Her şeyden önce fragmanı çok beğendim. Özellikle de aksiyon kısımları mükemmel olmuş. Ant-Man filmindeki tüm hataları alıp düzeltmişler, iyi yaptığı şeyleri de arttırmışlar gibi gözüküyor. Benim ilk film ile ilgili sorunum daha çok aksiyon sahneleriydi. Evet güzellerdi. Ama hem azlardı, hem de pek küçülüp büyümeyi kullanmıyormuş gibi geldi. Bu film ise, inanılmaz olmuş. Aksiyon sahneleri tam olması gerektiği gibi. Bir küçülüyor, bir büyüyor, bir atlıyor, bir eğiliyor falan acayip hızlı ve acayip eğlenceli gözüküyor. Görsellik muazzam. Özellikle Kuantum Boyutu’nda oldukları birkaç sahne görsel olarak harika gözüküyor.

Kötü adam Ghost, ilk filmdekinden daha görsel olarak çok daha ilginç duruyor. Thanos gibi bir karakter beklemiyorum tabii ki ama Yellowjacket’dan daha iyi olacak gibi duruyor. Wasp’ın kostümü çok hoşuma gitmese de hareketlerini falan çok beğendim. Bu fragma için öyle aşırı detaylı bir inceleme yapmayacağım. Sadece genel düşüncelerimden bahsetmek istedim ve genel düşüncelerim de olumlu. Baya olumlu. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Umarım belirtirsiniz. Görüşmek üzere. Fragman:

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları