Ant-Man and the Wasp Beklentilerim – Yılın Süper Kahraman Filmi Olabilir Mi?

ant man and the wasp ile ilgili görsel sonucu

İlk Ant-Man benim sevdiğim bir film. Evde 3D olarak izlemiştim ve hem filmi, hem 3D’sini oldukça beğenmiştim. Gelecek filme sinemada gideceğim ise kesinleşmişti diyebiliriz. Ardından yıllar geçti, kahramanlar birbirleriyle kapıştı, sonra kahramanlar mor bir adamla kapıştı fakat Ant-Man’i göremedik. Neden mi? İşte bu film bize bunu verecek. En azından beklentilerimden biri bu.

Filmin ilk fragmanı çok iyi olmasa da ikinci fragmana bayıldım. Tek kelimeyle bayıldım. Aksiyon sahneleri, espriler, görsel efektler falan tek kelimeyle muazzam gözüküyor. İncelemeler de genel olarak olumlu. Eğlenceli bir film izleyeceğimi zaten biliyordum, tam anlamıyla emin oldum. Peki başlıktaki sorunun cevabı ”Evet” olabilir mi? Bence olabilir. Evet, Black Panther iyi bir filmdi. Evet, Infinity War çok iyi bir filmdi. Ant-Man and the Wasp ise mükemmel bir film olabilir. Bunu Perşembe akşamı izleyince görebileceğim. Evet, filmi Perşembe akşamı izleyeceğim ve Cuma günü spoilersız, Cumartesi günü ise Spoilerlı bir incelemesini göreceksiniz.

Çok fazla uzatmak istemiyorum, ama sizin beklentilerinizi de merak ediyorum. Yorum yapmak isterseniz beklerim.(Gelmeyecek büyük ihtimalle ama olsun. Belki buna inat yazarsınız. Olmaz mı?) Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları