Ant-Man and the Wasp Spoilerlı İnceleme – After Credits Neler Anlatıyor?

Spoilersız incelememizi yaptık ve merak edenler sanıyorum ki filme gitti. Artık yavaştan spoilerlı konuşmaya başlayabiliriz diye düşünüyorum.

Ä°lgili resim

Öncelikle, Ghost karakterinden başlayalım. Ben karakteri gerçekten sevdim çünkü klasik Marvel kötüleri gibi intikam veya daha fazla güç peşinde koşmuyor. Tüm bunları yapmasının sebebi ölecek olması. Kötülük yapmak isteyen bir kız da değil zaten. Ama eğer bir şey yapmazsa ölecek. Tabii ki Scott’ın kızını kaçırayım falan demesi biraz aşırı tepkilerdi ama genel olarak sürekli kendimi nasıl kurtarabilirim diye düşündüğü için ben sevdim kendisini. Ayrıca Bill karakterinin kendisine yardım etme çabası da hoşuma gitti.

Janet’a gelirsek, filmde az gözükmüş. Buna katılıyorum. Ama gözükmesi gerektiği kadar gözükmüş bence. Zaten kadın yaşlı. Artık bu filmdeki gibi aksiyon sahnelerinde oynatman saçma olur. O yüzden Hank’in kuantum boyutunda onunla karşılaşması çok güzel olmuş. Ayrıca Kuantum Boyutu, 3D olarak inanılmaz gözüküyordu. En eğlendiğim sahneler oralar oldu. Hank, Janet’ı bulmak için kuantum boyutuna gittiğinde binayı taşımak için yaptıkları araç kısımları da harikaydı. Fakat sadece spoilersız incelemede de bahsettiğim gibi fragmanlarda çok göstermişler. Keşke göstermeseydiniz.

ant-man and the wasp ile ilgili görsel sonucu

Gelelim After Credits sahnelerine. İlk sahnemizde Scott, bir şey almak için kuantum boyutuna gidiyor. Bu sırada dışarıda ise Hope, Janet ve Hank onun güvenliğinden emin oluyor. Derken Scott, diğerlerinden haber alamıyor ve bir de bakıyoruz ki hepsi toza dönüşmüş. Scott ise kuantum boyutunda kalmış. Peki gerçekten öyle mi olacak? Scott kuantum boyutunda mı kalacak? Tabii ki hayır. Bir şekilde kuantum boyutundan zaman yolculuğu yapılabiliyormuş. Hank bunu anlatıyor. Ama aslında tek bildiğimiz bu kadar. Fakat bu Avengers 4 set fotoğraflarını açıklıyor. Öncelikle ben Scott’ın tek kalması olayını beğendim. Keşke Wasp kalsaydı ama Scott dışarıda bir şey yapamazdı. Yani diğer üçü de bu işlerden anlıyor ama Scott’ın onlara dışarıda pek faydası olmazdı.

İki kişi içeri gitseler de bu kadar basit bir işlem için saçma olurdu. Dışarıdakilerin hepsi ölmeseydi de Scott’ı hızlıca kuantum boyutundan kurtarabilirdi. Yani hikaye en iyi şekilde böyle işleyebilirdi, ve ben de bunu çok sevdim. Sadece bir şekilde Wasp kalsaydı daha iyi olurdu. Ama fark etmez. Scott da iş görür. Sonuncusunda ise televizyonda acil durum yayınının açık olduğunu, ve şu karıncanın Scott yerine aletle oynadığını görüyoruz. Şimdi ne olduğunu bilmiyorum açık söyleyeyim. Fakat keşke karınca da toza dönüşseydi. Zaten saçma bir sahne daha eğlenceli olurdu.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları