Ant-Man Geri Döndü – Ant Man and The Wasp Fragman İncelemesi

Şahsen benim beklediğim Ant-Man and The Wasp için ilk fragman yayınlandı. İsterseniz hep birlikte önce fragmanı izleyelim, sonra da detaylı bir şekilde inceleyelim.

Bu sefer o kadar da detaylı incelemeyeceğim ama. Bazı gözüme çarpan yerlerden bahsetmek istiyorum. Öncelikle Civil War’dan çok bahsedilmesi beni şaşırttı. Tam olarak bu film infinity war öncesinde mi sonrasında mı onu da bilmiyorum aslında. Onu bilseydim daha iyi bir şey söyleyebilirdim. Ben Infinity War’daki olayların ön planda olmasını beklemiştim. Tabii bu ilk fragman ve Infinity War daha çıkmadı. O yüzden de olabilir.

Zaten o konuyu geçip Wasp’a geliyorum. Oyuncu karaktere güzel oturmuş. Espriler hoş, aksiyon hoş, konu da büyük ihtimalle hoş olur. Bu film zaten Black Panther veya Infinity War gibi ciddi değil, daha komedi odaklı bir film. Ki bence bunda pek sakınca yok. Sonuçta iki tane ciddi film var. Hep ciddi, hep ciddi de olmaz sonuçta. Ayrıca fragmanın sonundaki sahne de tam 3 boyutta izlemedik sahneydi. İlk filmin de 3D hali güzeldi zaten. Bundan da bekliyordum. Fragmanda bir ara filmin ana kötüsü Ghost’u görüyoruz. Şu beyazlı, garip maskeli kişi. Pek bilgim yok kendisi hakkında. Ve son olarak bence fragmandaki en büyük sıkıntı, filmin Marvel filmi gibi gözükmemesiydi.

Tamam anladım, düşük bütçelisiniz ama Disney XD veya Disney Channel’da yayınlanan TV’ye özel filmler gibi duruyor bu film. Neden öyle çözemedim. Neyse. Fragman bende yeni bir beklenti oluşturmadı. Ama beklentimi de düşürmedi. Artık bakalım ikinci fragman nasıl olacak?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları