Beklentiler: Pacific Rim Uprising – Yeni Transformers Olabilecek Mi?

İlk Pacific Rim’i ortalama derecede sevmiştim fakat en çok istediğim şey Pacific Rim’i IMAX sinema salonunda kocaman görüntü ve ses ile izlemekti. Ve sanırım sonunda istediğimi gerçekleştirebileceğim çünkü Pacific Rim Uprising için bugüne bilet aldım ki saat 16:30’da olduğundan bu yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra filme gideceğim. Ama ondan önce gelin neler beklediğimden birazcık bahsedeyim.

pacific rim uprising ile ilgili görsel sonucu

Pacific Rim Uprising’in beni en çok heyecanlandıran tarafı kesinlikle başrolde John Boyega’nın olması. Açıkçası kendisini Star Wars Episode 7 ve 8’de oldukça sevdim ve önünün de açık olduğunu düşünüyorum. Pacific Rim Uprising ise daha ilk fragmanından yeni Transformers olmaya geliyorum diye çığlıklar atınca adamın Star Wars’tan sonraki serisinin bu olacağını tahmin etmiştim. Ki hala da tahmin ediyorum bakalım ne olacak? Her neyse. Filmin hikayesinden çok bir beklentim yok açıkçası. Ki incelemeler de bana bir şey beklemememi söylüyor. En azından senaryo bakımından. Ama aksiyon bakımından, bazı şeyler bekliyorum.

Öncelikle Jaeger denilen robotların çok daha çeşitli ve hızlı olduğu izlenimine kapıldım fragmanlardan ki bu bence oldukça iyi bir şey. Filmin Transformers olmaya çalıştığı zaten çok belli ve filmin de bunu biliyor olması hoşuma gitti. Aksiyon açısından en az 3 inanılmaz sahne beklediğimi de söylemek isterim. Ki bu sahneleri de fragmanda görebiliyoruz genel olarak. Hatta sanırım iki Jaeger’ın birbiriyle kapışması varmış ki işte o sahneyi çok merak ediyorum. Ayrıca filmin normal Pacific Rim’den daha renkli olması da beni mutlu etti. İlk film sürekli gri tonlar ile içimi baymıştı bir süreden sonra. Fakat bu film renk tonu olarak Marvel filmlerine yakın geldi.

pacific rim uprising ile ilgili görsel sonucu

Sonuç olarak filmin iyi bir aksiyon filmi olmasını bekliyorum, başka bir şey değil. Sadece iyi aksiyon sahneleri olsun, o bana yeter. Bakalım ne olacak? Yetiştirebilirsem bugün Spoilersız inceleme ile karşınıza olacağım.(Ayrıca Tomb Raider incelemesi de bu hafta içinde Oyunlog.com’da olacak.)

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları