Beklentiler: Rampage – İyi Oyun Filmi? Evet, Bu Bir Oyun Filmi Bu Arada

Başlığı okumuş ve şaşırmış olduğunuzu düşünüyorum. Yani herkes bilmiyordur herhalde çünkü oyun ile pek alakası yok. Oyunu da o klasik Rampage. İlki 1986’da çıkan. Fakat bu film anladığım kadarıyla neredeyse tamamen farklı, o yüzden yazıda bir daha oyundan bahsetmeyeceğim. Peki ya filmden ne bekliyorum?

Küçük Not: Dün yazı gelemedi çünkü okuldan geldikten sonra dershaneye gittim, eve geldiğimde ise kuzenim gelmişti. O yüzden. Bugün, dünün Infinity War Özel yazısı gelecek, yarın ise hem bugünün, hem de yarının Infinity War Özel yazısı gelecek.(Umarım anlatabildim. Kısaca bugün 1, yarın 2 ya da daha fazla Infinity War Özel yazısı gelecek)

rampage ile ilgili görsel sonucu

İlk isteğimiz elbette iyi bir oyun filmi olması aslında ama buna oyun filmi diyebileceğimizi pek düşünmediğimden iyi bir aksiyon filmi olmasını beklediğimi söyleyebilirim ki, yönetmen de San Andreas Fayı’nı yönetmişti. Açıkçası ben de o filmdeki aksiyon sahnelerini çok seviyorum. O yüzden o konuda biraz heyecanlıyım. Dwayne Johnson zaten çok sevdiğim bir oyuncu ve filmin beni içine çekmesinin bir diğer sebebi de aslında kendisi. En son Jumanji’de izlemiştik kendisini diye hatırlıyorum ve orada da baya beğenmiştim. Bu arada Jumanji film incelemesine de şuradan ulaşabilirsiniz. Toparlamak gerekirse aksiyonu bol ve iyi, konusu anlaşılır ve eğlenceli, ortalama, belki ortalamanın biraz üstünde bir film bekliyorum Rampage’dan. Bakalım ne olacak?(Bu arada yazı biraz kısa gelebilir, şimdi filme gitmek için çıkmam lazım, o yüzden. Ayrıca bu filmin Spoilersız incelemesi de bugün, Spoilerlı incelemesi ise yarın)

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları