Bir Korku Filmi Daha – Slender Man 1. Fragman Değerlendirmesi

Haftanın ikinci Özel Yazısı’na hoş geldiniz. Bugün ki konumuz, 1 saat önce haber olarak yayınladığım Slender Man’in fragmanı. Kendisine şöyle detaylı bir bakış atacağız. Ama bu bir fragman olduğu için sonda filmi ne kadar beklediğimin puanını göreceksiniz. Gene 10 üzerinden. Daha fazla uzatmadan fragmanı koyup başlayalım.

Evet, öncelikle bir Sony filmi daha. Son yıllarda rezalet filmlerle tanınan Sony bu yıl fena değildi. Jumanji’yi beğendim, Flatliners aynı şekilde iyiydi, Spider-Man Homecoming’i ben sevmedim ama birçok kişi sevdi falan o yüzden dediğim gibi biraz daha toparladılar kendilerini diye düşünüyorum. Fragmandan aldığım tat da kesinlikle kötü değildi. Slender Man olayını bir senaryoya oturtmuşlar, üzerini de korkunçlukla kaplamışlar.

Korku düzeyi oldukça hoşuma gitti. Çok kötü bir film gibi durmuyor bence. Sadece fragmanın tempo sorunu var ki bu son dönem fragmanlarında çok olmaya başladı. Jurassic World 2 fragmanı da böyleydi. Fragmanlar, kullanılan müzik ile uyumlu değiller gibi duruyor. Mesela bu fragmanda ilk başta güzel bir tempo var. Sonra bir anda tempo düşüyor, bir anda yükseliyor, sonra tekrar düşüyor ve fragman bitiyor.

Jurassic World fragmanının hali daha kötüydü. Müzikle uyumlu gitmediği için ıkınıyormuş gibiydi. Görüntüler ve müzik geçmek için resmen zorlanıyorlardı. Ki ben bundan nefret ediyorum. Demek istediğim Jurassic World 2 fragmanı ile Avengers fragmanını, ya da Assassin’s Creed fragmanını falan karşılaştırın. Hangisi daha çok zevk veriyor ve sizi gaza getiriyor?

Bu fragmanın sorunu da o işte. Fragmanlar böyle çıkınca ben de baygınlık geçiriyorum. Neyse, genel olarak düşüncelerim olumlu. Sinemada gider miyim, bilemiyorum. Bir arkadaş bulursam belki, ama tek başıma? Asla!

Puan: 6/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları