Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald İlk Fragman – Dumbledore Burada

Fantastic Beasts 2, yani Crimes of Grindelwald için ilk fragman yayınlandı ve beni de oldukça heyecanlandırdı. Önce fragmanı izleyelim, sonra söylemek istediğim birkaç şey var.

Öncelikle ben ilk filmi seviyorum. Çok iyi değil, ama ortalamadan da azıcık yüksek. Wonder Woman kadar seviyorum diyebilirim hatta. Tam olarak onun kadar seviyorum. Ve o incelemede de dediğim gibi. Ne çok kötü, ne çok iyi. Ortalamanın da azıcık üstünde. İzlenebilir, ama çok sevmiyorsanız para verilmez demiştim. Ki bunu da şimdi gidip kopya indirmek olarak algılamayın. O sizin tercihiniz elbette ama onu söylerken bahsettiğim şey sinema aslında. Gidip DVD’si alınabilecek, ya da Netflix gibi bir sisteme geldiğinde izlenebilecek bir film olarak bakmıştım Wonder Woman’a. Aynı zamanda Fantastic Beasts’e de.

Harry Potter serisini seven bir insanım bu arada. Ve Fantastic Beasts’in kesinlikle onlar kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ama ikinci filmin çok daha iyi olacağını düşünüyordum çünkü Grindelwald oldukça güzel bir kötü karakter olabilir gibi duruyordu ve zaten Johnny Depp ile emin ellerdeydi. Dumbledore’un gençliği ve Hogwarts’a gidecek olmamız da diğer bir sebep. Son olarak ilk filmde hikaye kurulmuştu ve benim de çok beğenmediğim kısımlar hikayedeydi aslında. Ayrıca biraz daha aksiyon, beni daha mutlu ederdi kesinlikle. Bu filmin fragmanı hem hikaye açısından çok daha renkli, hem de aksiyon açısından biraz daha bol gözüküyor. Evet, hala istediğim kalitede bir aksiyon göremedim ama sondaki sahne oldukça havalıydı. Bakalım neler olacak? Ve daha da önemlisi, ikinci fragman bizlere neler sunacak?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları