Infinity War Özel: Aile Tanıtım Videosu + Kim Ölecek?

Yeni bir Infinity War Özel ile karşınızdayım. Normalde bu yazı sadece kim ölecek konusu ile alakalıydı fakat ”Aile” isimli bir video da yayınlanınca onu da ekleyeyim dedim. Video direk kamera arkası aslında ama ölecek kişi hakkında ipucunu da vermiyor değil.

Kim ölecek konusundan girmem gerekirse iki büyük korkumuz var zaten. Kaptan ve Iron Man. Ben her zaman Iron Man’in öleceğini savundum ki ”Aile” adlı bir fragmanda ”Robert her şeyin başıydı.” demek ve bu kadar Iron Man üzerine gitmek normal değil. Ben şahsi görüşüm olarak Tony Stark’ın filmde ya Kaptanı, ya da Peter’ı korumaya çalışırken öleceğini düşünüyorum ama bence Peter daha iyi bir seçim. Ben başka ölümler olmasını da bekliyorum elbette ama bu yazıda kısa bir şekilde Iron Man ile Kaptan’dan bahsetmek istedim.

Chris Evans(Kaptan Amerika’nın Oyuncusu) da yaptığı açıklamalarla Avengers 4’ün kendisi için son olacağını düşündüğünü söyledi. Hem bu yüzden, hem de bu fragman yüzünden ben Infinity War’da Tony’yi, Avengers 4’te ise kaptanı öldüreceklerini düşünüyorum. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum elbette. Normalde daha uzun konuşmayı planlıyordum ama bu yeni fragman beni Iron Man’in öleceğine baya inandırdı. Yarın görüşmek üzere.

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları