Infinity War Özel: All of Them TV Spot İncelemesi

Bu TV Spot şu ana kadar ki en uzunu. 1 dakika sürüyor ve Gone TV Spot’u kadar olmasa da daha önce görmediğimiz güzel şeyler içeriyor. O şeyler 7 saniyeyi geçmiyor ama olsun. Zaten tahminen filme gittiğimizde 156 dakikalık filmin 10 dakikasını belki görmüş, belki de görmemiş olacağız.

2. fragmandaki ters New York sahnesinin devamı ve birkaç gördüğümüz sahne ile başlıyoruz. Marvel logolarından hemen sonra Kaptan ve arkadaşlarının Wakanda’ya gelişlerini tekrar görüyoruz ve Kaptan, Black Widow, Vision ve birinin daha yürüdüğünü görüyoruz. Kaptan’ın kolunun arasından gözüken bu kişi çok fena bir şekilde Captain Marvel’a benziyor. Çıkardık demişlerdi ama belki kandırıyorlardır. Sonuçta bizim için bir film olsa da, onlar için bir iş bu. Ve arada yalan söylemeleri de gerekebilir. Eye of Agomotto’nun açıldığını ve Wanda’nın Vision’ın taşı ile oynadığını görüp Big Game Spot’taki zırh değişiminin geri kalanını görüyoruz. Orada omuz, kol ve kafayı görürken burada bel ve bacakları görüyoruz. Sonra 2. fragmandaki aynı esprili sahneyi görüp 27 Nisan yazısı ile heyecanlanmaya başlıyoruz.

Falcon’un uçuşunun hemen ardından Wanda’yı savaşın ortasında birine bakarken görüyoruz. Kim bilir, belki Quicksilver gelmiştir. Ve sonunda yeni bir diyalog. Hem de herkesin favorisi T’Challa’dan. Ayrıca bu sözü daha önceden gördüğümüz sahneleri görürken duyuyoruz o yüzden sahnelerden bahsetmeme de gerek yok. Kendisi şöyle diyor. ”Bugün sadece bir hayat için savaşmıyoruz. Hepsi için savaşıyoruz.” Onu derken T’Challa ve Okoye’yi içeren yeni bir sahne görüyoruz. Ayrıca ”Hepsi İçin” lafı da TV Spot’a ismini vermiş zaten. All of Them!

Sonra Galaksinin Koruyucuları’nı büyük ihtimalle Thor ile birlikte bir yere giderken görüyoruz(Thor ile karşılaşacakları yere de gidiyor olabilirler) ve Groot’u telefonla oynarken görüyoruz. Star Lord ”Groot onu kenara koy. Bir daha söylemek istemiyorum.” dese de Groot her zamanki lafını söylüyor ama sanırım bu sefer küfür ediyor sanırım çünkü hepsi şaşırıyor ve ya Rocket, ya da Star Lord ”Sözlerine Dikkat Et” diyor. Doctor Strange’i şu sarı gezegendeki savaşta görüyoruz ve ikinci fragmandaki son sahnede Spidey’nin aslında ”Eveet” diye bağırdığını duyuyoruz. O 2. fragmanda yoktu çünkü. Sonra da TV Spot bitiyor.

Ben bunu da beğendim ama artık biraz korkuyorum. Hem çok şey göstermişler gibi geliyor, hem de hep aynı yerleri gösteriyorlar gibi geliyor. Ama bu fragmandaki Groot sahnesini koyduklarından beri filmdeki tüm esprileri gösterecekler galiba diye düşünmeden edemiyorum. Neyse, bakalım. Artık TV Spot’ları bitirdik ve yarın bir Teori yazısıyla karşınızda olacağım büyük ihtimalle. Tabii TV Spot’ları da takip edeceğim ama şunu da söyleyeyim, ben burada sadece Marvel’ın resmi kanalından yayınlanan fragmanlarla ilgileneceğim. Diğer kanallarda yayınlananları zaten izlemiyorum, bahsetmeyi de düşünmüyorum. Zaten eğer resmilerse Marvel’ın kanalına da elinde sonunda düşerler.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları