Infinity War Özel: Ant-Man and the Wasp, Her Şeyin Cevabını Verecek Olabilir Mi?(Spoilerlı)

İlk başta yazı hem spoilersız hem spoilerlı olacak demiştim ama şu an düzeltiyorum, bu yazı tamamen spoilerlı. Filmi izlemeyenler aramızdan şimdilik ayrılabilir.

ant-man and the wasp ile ilgili görsel sonucu

Infinity War’da ne Ant-Man’i, ne de Wasp’ı görebildik. Fakat öğrendiğimiz şeye göre sevgili Ant-Man ev hapsindeymiş. Fakat elbetteki fragmanlara bakarak ev hapsinden kaçtığını söyleyebiliriz. Peki neden böyle bir şey yapıyor? Tabii ki Ghost yüzünden. Herhalde gene Pym teknolojilerinden birini çalan bu Ghost ablamızı durdurmak için hem Wasp, hem de Ant-Man birleşiyor. Fakat burada anlatmak istediğim filmin konusu değil. Infinity War ile ne gibi bir bağlantısı olacağı.

Herkesin en merak ettiği şey elbette Quantum Boyutu ve hatta tüm o küle dönüşen kişilerin aslında burada kaybolmuş bir şekilde bulundukları da konuşulmakta. Ki tahminen film de Infinity War ile buradan bağlanacak fakat kimse mi ölmeyecek? Hem Ant-Man, hem de Wasp, ikisi de yaşadı mı? Bence birisinin ölmesi gerek ki biraz daha mantıklı olsun. Sonuçta Thanos her şeyin yarısını yok ediyor. Fakat her neyse. Konuşmak istediğim konu genel olarak buydu aslında. Zaten şurada 2 adet yazı kaldı. Sonrasında Infinity War Özel yazılarına veda ediyoruz. Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları