Infinity War Özel: Ant-Man, Hawkeye ve Captain Marvel Filmde Olacak Mı? Ne Kadar Gözükecek?

Günün ikinci Infinity War Özel yazısında bu sefer karşınıza bazı karakterlerin filmde gözüküp gözükmeyecekleriyle ilgili konuşmak için çıktım. İsterseniz sırayla gidelim.

İlgili resim

Ant-Man

Filmde Ant-Man bence ya çok kısa gözükecek, ya da hiç gözükmeyecek. Ant-Man and the Wasp filmi Infinity War’dan sonraki ilk film ve bildiğimize göre o film, Infinity War ile bağlantılı olacak. O yüzden tahminimce filmin sonlarına doğru Ant-Man ve Wasp’ı görüp, kendi filmlerinde de neden oraya geldiklerini öğrenebiliriz.

İlgili resim

Hawkeye

Kendisi o kadar çok soruldu ki Yönetmenler ”Onun İçin Güzel Planlarımız Var” şeklinde açıklama falan yaptı. Tam böyle değildi aslında. Yalnız takılacak gibi bir şey söylemişlerdi. Ama her neyse. Bence Hawkeye’ı fragmanlarda görmememizin sebebi, bilmiyorum. Hawkeye ile ilgili planlarını gerçekten bilmiyorum ama hapse girdiği için Tony’ye kızgın olsa gerek. Sonuçta bir ailesi olduğunu unutmamak lazım. Ayrıca Infinity War Prelude isimli çizgi romanda Kaptan Amerika’nın onları kurtardıktan sonra Hawkeye’ın ailesine döndüğünü görmüştük. Belki Hawkeye hapse girdi diye özellikle karısı ona kızgındır ve Hawkeye biraz daha kişisel bir kavga yaşarken bu olayların da olmasıyla ikilemde kalabilir. Belki karısı gidemezsin der ve belki de giderse karısı ondan boşanacaktır. Ya da Thanos evrenin yarısını yok ettiğinde bir anda Hawkeye’ın ailesini de yok eder ve Hawkeye ekipmanlarını alıp savaşa katılır.

İlgili resim

Captain Marvel

Yanlış bilmiyorsam Marvel açıklama yaptı ve Captain Marvel filmde olmayacak dedi ama bu bir kandırmaca olabilir. Fragmanlarda Captain Marvel’ın giysisinin renklerinde birini görebiliyoruz. Suratını falan göremiyoruz ama renklerini görüyoruz ve filmde o renkte kostüme sahip başka kimse yok.(Aslında Adam Warlock karakterinin kostümü o renklerde ve onun pelerini de var. Guardians 2’nin jenerik sonrası sahnesinde Adam’ın yaratılışını da görmüştük. Karakter Infinity Gauntlet çizgi romanında da önemli bir yere sahip. Ama bir anda bu karakteri önümüze atarlar mı? Ondan emin değilim.) Captain Marvel da diğer ikisi gibi çok kısa gözükebilir ve sonra kendisini filminde izleyip hikayesini öğreniriz ve Avengers 4’te bol bol görürüz. Ant-Man and the Wasp, Infinity War ile ilişkiliyse Captain Marvel da büyük ihtimalle öyle olacak ve filmde Skrull’lar ile kapışacağımızı biliyoruz ki kendileri başkalarının görünüşüne bürünebilen bir ırk. Çizgi Romanlarda yanlış hatırlamıyorsam Secret Invasion olayında yer alıyorlardı ve o çizgi romanda birçok kahraman Skrull çıkıyordu. Belki bu filmde de biri Skrull çıkar, bunu gören Captain Marvel savaşa dahil olur(olmaya da bilir) ve biz de Captain Marvel filmi ile Skrull ırkını tanırız. Bence çok mantıklı. Sizin teorilerinizi de bekliyorum. Yarın görüşürüz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları