Infinity War Özel: Chant TV Spot İncelemesi

Bu TV Spot’u izlediğim son TV Spot yapmaya çalışacağım ama başarılı olacak mıyım onu göreceğiz. Her neyse. Bu TV Spot’tan biraz bahsetmek istiyorum çünkü özellikle Instagram’dan izlerseniz ve ”On April 27” yazısından hemen sonra Thanos portaldan çıkarken eline bakarsanız bir şeyler fark edebilirsiniz. Youtube’dan izlerseniz maalesef bunu fark edemiyorsunuz o yüzden ben de direk Instagram versiyonunu atıyorum.(Edit: Bir sorundan dolayı tam olarak gözükmüyor maalesef o yüzden üstteki Marvel yazısına tıklayıp açılan yerden de 2. sıradaki ilk videoyu açarsanız bahsettiğim şeyi görebilirsiniz.)

Evet, Thanos’un Wakanda’ya gittiğinde hangi taşlara sahip olacağını biliyoruz ki bu, bizi kandırmaya çalıştıklarından da olabilir, küçük bir unutkanlık da olabilir ama unutkanlıksa o taşları çıkarmayan adamın şirketten atıldığını söylesek yalan olmaz herhalde. Her neyse, Thanos’un elinde Uzay, Ruh, Gerçeklik ve güç taşını görüyoruz ama sol tarafına baktığımızda baş parmağında sanki yeşil bir şey de var. Yani Zaman taşını da almış olabilir ama tam net gözükmediğinden şu anda hiçbir şey söyleyemeyiz. Bu arada sarı taş yani zihin taşı eksik ki zaten Wakanda’ya da onu almak için geliyor. Ama eğer bu görüntü gerçekse artık resmi olarak Thanos’un bu filmde sadece taşları toplayacağını söyleyebiliriz çünkü birçok kişi şu garip gezegenden ruh taşının alınacağını söylüyor. New York’a da zaman taşı için geldiğini düşünürsek başka bir yer de bilmediğimiz için böyle bir tahmin yapmamız olası.

avengers infinity war poster ile ilgili görsel sonucu   avengers infinity war poster ile ilgili görsel sonucu  avengers-infinity-war-poster-spider-man-tom-holland

Son olarak gene bu görüntüler gerçekse filmin son savaşının Wakanda’da olacağını da biliyoruz ama bakalım. Görüntülerin hepsi yalan olabilir ve aslında Thanos’un orada sadece 1 veya 2 taşı olabilir. Ve belki de şu anda Marvel’dakiler tüm bu yazılara ve yorumlara bakıp ”Ne kadar da güzel kandırıyoruz insanları” diye gülüyor olabilirler. Ki filmin gerçek senaryosunu bir avuç insan biliyor demeleri de bunu kanıtlar nitelikte olabilir. Diğer sahnelere geçersek Loki’den küçük yeni bir sahne görüyoruz ve Tony’nin yardıma ihtiyacımız var dediğini duyuyoruz. Elindeki telefondan herkes Steve’i arayacağını düşünüyor ki o da olabilir ama New York savaşında bence Steve ve arkadaşlarını göremeyeceğiz. Ardından Steve ve Bucky’nin küçük konuşmalarını görüyoruz ki bu da ilk görüşmeleri olabilir. Sonra ordunun savaşa hazırlandığını ve Thanos’un Wakanda’ya geldiğini görüyoruz ki sonrası o malum sahne.

avengers-infinity-war-poster-black-panther-chadwick-boseman     avengers-infinity-war-poster-mark-ruffalo-hulk avengers-infinity-war-poster-chris-evans-captain-america

Black Widow’un korkuyla bir şeylere baktığını ve Shuri’nin de ateş ettiğini görüyoruz. Yani daha doğrusu ışın atıyor ama olsun. Shuri’nin sadece arka planda kalıp diğerlerine silah vs. tasarlayan bir karakter olmayacağını da doğruladılar bence. Thanos’u zıplarken, Hulk’ı da çok sinirliyken görüyoruz ve Wakanda’dakiler savaşa koşarken Iron Man yeni zırhıyla üzerine düşenlerden kaçıyor. Sonunda da küçük bir gönderme ve espriyle karşılaşıyoruz ama göndermeyi anlamak için Black Panther filmini izlemek gerekiyor yani anlamadıysanız korkmayın. Bakalım daha neler göreceğiz? Hiçbir şey görmesek iyi olur aslında ama Marvel paylaşıyor, biz de izliyoruz ne yapalım? Çok heyecanlıyım çok.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları