Infinity War Özel: Filmde Gözükmeyen Karakterler Ne Yapıyordu?(Spoilerlı)

Evet, filmde tanıdığımız ve bazı gözükmeyen karakterler var. Kim olduğunu tabii ki söylemeyeceğim şu anda ama birazdan söyleyeceğim o yüzden dikkatli olun. Filmi izlemediyseniz, kapatın direk.

infinity war ile ilgili görsel sonucu

Ant-Man ve Wasp

Şimdi bu ikili filmde neden yok? Aslında bunun cevabını sorgulamaya çok gerek yok diye düşünüyorum çünkü zaten Ant-Man and the Wasp gelecek. Ve bence bir şekilde bu film, belki sonu ile, belki After Credits sahnesi ile Infinity War’un sonundaki parmak şıklatma olayına bağlanacak. Açıkçası Ant-Man ölse ve Wasp kalsa bence çok havalı olur ama öyle bir şeyi de herhalde After Credits’te yapamazlar. Belki Hank Pym falan gidebilir, veya şu Luis karakteri gidebilir ve böylece film Infinity War’a bağlanabilir. Zaten Kuantum Boyutu olayı direk Avengers 4 ile ilişkili. Yani bence buralardan bir şey çıkar.

ant man and the wasp ile ilgili görsel sonucu

Hawkeye

Hawkeye için insanlar meraklıydı. Ant-Man ve Wasp’ta olduğundan daha çok hatta fakat filmde sadece 1 cümle ile geçti. Yönetmenler de Hawkeye’ın çok özel, kişisel bir görevi falan var diyorlardı, hiç öyle bir şey çıkmadı. Peki Hawkeye ne yapıyor olabilir? Bence Infinity War’un sonundaki gene Parmak Şıklatma kısmında Hawkeye’ın ailesi öldü ve ilk başta karışmak istemese de şimdi onların öcünü almak için karışacak. Kişisel iş derken de ben direk ailesi ile ilgilenmek anlıyorum ve özel derken de evet, başka bir süper kahraman Hawkeye ile birlikte Hawkeye’ın ailesine bakacak değil. Kim bilir belki Ant-Man and the Wasp veya Captain Marvel’ın After Credits sahnelerinden birinde görebiliriz kendisini.

hawkeye ile ilgili görsel sonucu

Valkyrie

Thor: Ragnarok’ta tanıdığımız Valkyrie çok bayılmasam da sevdiğim karakterlerdendi. Fakat film Dünya’ya giden geminin yolcularının Thanos tarafından öldürülmesiyle başlasa da Valkyrie’yi maalesef göremedik. Nerede olduğu ile ilgili de bir fikrimiz yok ama hayatta olduğu Kevin Feige tarafından doğrulandı. Benim tahminim biraz komik aslında ama belki de Thor’un Guardians’ın gemisine çarptığı gibi Valkyie de Captain Marvel uzayda uçarken ona çarpmıştır. Veya Captain Marvel’ın gezegenine çarpmıştır. Olamaz mı?

valkyrie marvel ile ilgili görsel sonucu

Captain Marvel

Son olarak da Captain Marvel. Aslında bu karakter filmde var. Taa en sonda, After Credits sahnesinde, o yüzden bu karakter üzerinde çok durmayacağım ama merak ettiğimi söylemem lazım. Zaten Captain Marvel hakkında daha detaylı konuşacağım. Şimdilik bu kadar. Yarın büyük ihtimalle gene Spoilerlı, filmin sonunun gelecek için ne anlam ifade ettiğinden bahsettiğim bir yazı gelecek. Cuma Ant-Man and the Wasp film tahminleri(Hem Spoilerlı, Hem Spoilersız), Cumartesi günü Captain Marvel film tahminleri(Hem Spoilersız hem Spoilerlı) ve Pazar günü de Avengers 4 film tahminleri, o da gene hem spoilerlı hem spoilersız. Yarın görüşmek üzere.

captain marvel ile ilgili görsel sonucu

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları