Infinity War Özel: Gone TV Spot İncelemesi

İlgili resim

Tekrar bir TV Spot ile karşınızdayım ve bu sefer çok daha fazla sahne ve heyecanın bizi beklediğini söyleyebilirim.

T’Challa, Kaptan, Galaksinin Koruyucuları, Thanos ve Wakanda’ya inen kocaman alet ile Gamora’nın yeni bir diyaloğunu duyuyoruz. ”Evrenin yarısını yok edene kadar durmayacak. Bildiğin her şey, sevdiğin her şey, hepsi yok olacak.” Burada ikinci cümleyi yeni duyuyoruz ki benim oldukça hoşuma gitti. Fakat umarım Thanos’u sadece bu tarz karizmatik sözlerle kötü yapmaya çalışmazlar da biraz gösterirler kötülüğünü. Bu söz devam ederken daha önce milyon kere gördüğümüz sahneleri tekrar görüp 27 Nisan yazısı ile devam ediyoruz.

Kaptan ve arkadaşları Wakanda’ya geliyor ve Wakanda savaşından sahneler görürken yeni bir diyalog ve yeni bir sahne karşımıza çıkıyor. Hem de Thor’dan. ”Birlikte, Thanos’u durdurabiliriz.” Nerede olduğunu çözemedim çünkü olabileceği iki yer var. Belki ikinci fragmandaki son Spidey ve Doctor Strange tanışmasının olduğu yerdir, belki de yeni silahını yaptığı yer. Sonra bir yazı görüyoruz ama onun anlamını en son söyleyeceğim. Onlar aslında toplu oldukları için. Doctor gene gözlerini kapatıyor, gene Thor silahını yapıyor, gene Thanos atlıyor vs. Black Widow ve Thanos kameraya poz veriyor fakat sonra, Nebula’nın daha önce de gördüğümüz sahnesinden sonra küçük bir sahne görüyoruz. Sanırım Okoye, Wakanda’da Thanos’un yaratıklarından birini dövüyor.

Sonra Scarlet Witch’i savaşa hazır görüyoruz ve o da ne? Vision yerde. Sanırım burası taşı alacakları yer ve Wanda, Vision’ı korumaya çalışıyor. Sanıyorum Black Widow ve Proxima Midnight kapışıyor, ardından da Kaptan, Falcon ve Black Widow’u görüyoruz. Bu arada Black Widow’dan bir sözü duyduğumuzu da unutmayalım. ”Seni öldürmek istemiyoruz. Ama öldüreceğiz.” Çok havalı söylediğini de itiraf edeyim. Gene klasik savaşa gidiyoruz pozu ile TV Spot bitiyor. One Goal’dan kesinlikle daha dolu diyebilirim. Hatta şu ana kadar izlediğimiz en dolu TV Spot olabilir. Şimdilik konuşacağımız 1 tane TV Spot daha var. O da 21:30’da geliyor. Bu arada TV Spot’u oldukça beğendim. Havalı, aksiyonlu ve izlemesi keyifli.(Bu arada çıkan o şeylerde de ”Evren, Sonsuza Kadar Değişiyor” yazıyor.)

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları