Infinity War Özel: Guardians of the Galaxy’nin Bu Filmdeki Rolü Ne?

Normalde bu yazının Cuma günü ilk filmin incelemesi ile gelmesi gerekiyordu ama takvimden baya kaydım ve şu an dönmek için elimden geleni yapıyorum. Neler olacak bilmiyorum ama bunlar önemli değil. Konumuz, Galaksinin Koruyucuları bu filmde ne yapıyor?

guardians of the galaxy ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle takımın Thor ile karşılaşacağını biliyoruz. Bu harika bir şey bence, çünkü birbirlerine uyuyorlar. Fakat sadece bu takımın ana üyelerine bakarsak. Star Lord ve Gamora büyük ihtimalle şu garip aşk ilişkilerini yaşamaya devam edecek ama Gamora’nın bu filmin ilk yarısında önemli bir rolü olabilir. Sonuçta Thanos’u kimse doğru düzgün tanımıyor ve fragmanlardan da gördüklerimiz sayesinde biliyoruz ki Gamora’nın geçmişine gideceğiz. Ayrıca Gamora bize birçok bilgi de verecek. Star Lord ise bu filmde biraz daha işin aksiyon kısmında olabilir fakat gene fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla kendisi filmin en çok şaka yapan karakterlerinden.

Drax bu filmde ölebilir diyenler var ki mantıklı. Ama Drax sonraki filmde ölse daha iyi olabilir. Kendisini seviyorum. Ölmesini de istemem. Rocket ve Groot ise garantide diyebiliriz. Ergen Groot, bize ergen olmanın her şeyini yansıtacak gibi ve diğerleri de kendisine pek engel olamıyor sanırım. Rocket ise, gerçekten hiçbir fikrim yok kendisi hakkında. Ölmeyeceğini düşünüyorum ama belli de olmaz. Çok görecek miyiz? Sanmıyorum. Fakat Groot ve Rocket’ın Thor ile takılacağını biliyoruz. Güzel bir ekip oluşmuş gibi gözüküyor. Bugünlük de bu kadar. Yarın görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları