Infinity War Özel: Hulk ve Bruce Banner İlişkisi(Spoilerlı)

Filmi izleyenlerin ortak sorusu herhalde Bruce Banner’ın neden Hulk’a dönüşemediği oldu. Ben de bu yazıda bundan bahsetmek istedim. Hulk niye ortaya çıkmak istemiyor?

İlgili resim

Öncelikle fragmanlarda Wakanda’da tüm süper kahramanların koştuğu o sahne defalarca gösterildi ve orada Hulk da vardı ama filmde ne Wakanda’da Hulk var, ne de öyle bir koşma sahnesi var. Gerçekten mi Marvel? Artık fragmanlarının yarısı yalanla mı dolu olacak? Bunu geçersek filmde Hulk’ın olmaması elbette üzücü çünkü Wakanda da çok işe yarayabilirdi. Elbette Bruce Banner’ın Hulkbuster zırhı ile savaşması da çok iyi bir fikirdi, fakat kostümün içinde sinirlenip Hulk da çıksaydı çok daha güzel olurdu.

Peki ya Hulk neden çıkmak istemiyor? Bazı teoriler var aslında. Thanos tarafından dövülünce korktu gibi. Ama ne bileyim, umarım 4. filmde bir açıklamasını görürüz çünkü Hulk’a bayılmamama rağmen ben de bu sorunun cevabını merak ediyorum. Hikayedeki nasıl bir açıklama, Hulk’ın filmde olmayışına mantıklı bir bakış açısı getirebilir? Onu umarım göreceğiz. Fakat bu durum ayrıca Banner-Hulk ilişkisini de biraz değiştirdi çünkü normalde Hulk’ı istediği zaman açıp kayabilen Banner, Ragnarok’ta biraz değişmişken burada Hulk ve Banner tamamen ayrı kişilikler gibi olmuş. Dediğim gibi umarım düzgün bir açıklama görürüz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları