Infinity War Özel: Jenerik Sonrası(After Credits) Sahnesi Bize Neler Anlatıyor?(Spoilerlı)

Bu yazıda spoilerlı bir şekilde After Credits sahnesini konuşacağım. Anlamı ne? Gelecek filmlerle bağlantısı ne ve en önemlisi Avengers 4 ile bağlantısı ne? Ve elbette, spoiler olacak.

avengers 4 logo ile ilgili görsel sonucu

Filmin After Credits sahnesi Maria Hill ve Nick Fury üzerine. Thanos’un parmak şıklatmasının etkileri Dünya’da da elbette gözüküyor ve bunun sonucunda da zaten Maria Hill de, Nick Fury de ölüyor. Fakat Nick Fury ölmeden önce bir sinyal göndermeyi başarıyor? Peki ya kime? İlk başta aklımdan geçti, ama renkleri görünce kesinleşti, elbette ki gönderdiği kişi Captain Marvel. Peki o da kim ve burada ne işi var? Sıradaki filmimiz Ant-Man and the Wasp, ardından ise Captain Marvel solo filmi gelecek ve Avengers 4’ten önce gelecek bu film. Bildiğimize göre 90’larda geçecek. Nick Fury ve Coulson’ı da barındıracak. Hatta Nick Fury’yi iki gözlü barındıracak. Ve Captain Marvel’in Skrull ırkı ile olan kapışmasını anlatacak.

Bu Skrull ırkı en çok görünüş değiştirebilme özellikleriyle tanınıyor ki Secret Invasion adlı çizgi roman olayı bunun en büyük örneği. Secret Invasion olayında birçok süper kahramanın aslında kılık değiştirmiş Skrull’lar olduğunu öğreniyorduk. Aynısını Avengers 4’te görür müyüz? Elbette bir şans var ama bence daha sonraya saklarlar. Skrull ırkını daha yeni göreceğiz. Her neyse. Captain Marvel bize zaten bilmemiz gereken her şeyi anlatacak. Onu geçelim. Peki Captain Marvel’ın Avengers 4’teki rolü ne olacak?

İlgili resim

Şu anda süper kahramanların çoğu öldüğü için herhalde biraz liderlik duygularını ön plana çıkarır diye düşünüyorum. Şu an hala yeni Avengers takımının lideri kim olacak bilmiyoruz. Spider-Man, Black Panther veya Ant-Man olacağını sanmıyorum. Captain Marvel veya Doctor Strange gibi geliyor bana. Bakalım, neler olacak? Sonuç olarak Captain Marvel geliyor ve kendisini 4. filmde de bolca göreceğiz. Umarım yazıyı beğenmişsinizdir, yarın görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları