Infinity War Özel: One Goal TV Spot İncelemesi

Infinity War Özel serisine daha az önce Marvel’ın kanalında resmi olarak yayınlanan One Goal TV Spot’unu inceleyeceğiz. Az önceki ifadeyi kullanmamın sebebi bu TV Spot’u daha önce gördüğümü hatırlamamdan dolayıydı bu arada. Sanki daha önce başka kanallarda gördüm. Her neyse. Biz incelemeye geçelim.

Klasik logomuz ile giriş yaptıktan sonra Thanos’un portaldan çıkışını, Gamora’yı ve sonra da New York’u görüyoruz. Ekibin New York’taki bölümü Spider-Man, Doctor Strange, Wong, Bruce Banner ve Tony’ye hızlı bakışımızdan sonra Wakanda’da Hulkbuster, T’Challa ve ordusunu görüyoruz ki burada yeni bir diyalog ve sahneye sahip oluyoruz. Wanda, Vision’ın yüzünü tutarken Vision ”Zamanımız Doldu” diyor. Ama hala taşının olduğunu düşünürsek(ki aslında görsel efekt ile eklemiş de olabilirler çünkü son zamanlarda çok yaptılar) Wakanda savaşında Vision’ın hala taşına sahip olacağını düşünebiliriz. Sonra Wanda’yı gözleri yaşlı görüyoruz ve  27 Nisan yazısı ile devam ediyoruz.

Büyük ihtimalle Thanos’un Wakanda’ya girişini görüyoruz ki sanırım bu da yeni bir sahne. Doctor Strange’in Ebony Maw tarafından gördüğü işkencede umudunu yitirdiğini, Rocket’ı ve T’Challa’yı görüp ”Kader Geldi” yazısı ile devam ediyoruz. Tahminen Thor’u yeni silahını yaparken görüp Groot’a ve ardından Black Widow ile Falcon’a geçiyoruz. Black Widow ve Falcon’u da böyle bir karede görmedik sanırım. Gamora’nın bakışları ve Thanos’un atlamasından sonra artık klasikleşmiş sahne ile TV Spot’a son veriyoruz.

Aslında baktığımızda bize çok yeni şey vermeyen kısa bir TV Spot görüyoruz fakat filmin duygusal bir film olacağını müzik sayesinde de baya hissettirdiğini düşünüyorum. Marvel’ın kanalında yayınlanan diğer iki TV Spot’un incelemesi de yolda.

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları