Infinity War Özel: Wakanda Savaşı Son Savaş Mı?

Öncelikle Solo’nun fragmanının çıktığını biliyorum ki incelemesi 16:00’da geliyor. Ayrıca akşam saat 20:00’da da(tam kesin değil ama) ilk Avengers filminin incelemesi gelecek. Şimdi hemen konuya geçeyim.

infinity war wakanda ile ilgili görsel sonucu

Chant isimli en son çıkan TV Spot’ta Thanos’un Wakanda’ya geldiğinde 5 taşa birden sahip olduğunu görmüştük. Ki bu akıllara şu soruyu getiriyor. En azından benim son savaş olmasını beklediğim Titan gezegenindeki savaş, aslında filmin daha öncesinde mi gerçekleşiyor. Eğer gördüğümü görüntüler doğruysa evet, son savaş Wakanda’da geçecek. Ve büyük ihtimalle Thanos’un Zihin Taşı’nı alığını göreceğiz. Tabii burada akıllara şu soru da geliyor. Scarlet Witch, Vision, Black Widow ve Kaptan Amerika’nın bulunduğu (Corvus Glaive ve Proxima Midnight ile dövüştükleri) sahnede Vision’ın taşının alındığını görüyoruz.

Yanlış. Alındığını görmüyoruz. Alınmaya çalışıldığını görüyoruz. Orada biri engellemiş olabilir. Hatta kim bilir. Belki Kaptan Amerika uzaktan engeller ve ardından Proxima Midnight elindekini fırlatır ve Kaptan da tutar. Öyle bir sahne olduğunu biliyoruz sonuçta. Ve sonra da Scarlet Witch, Vision’ı koruması gerektiğini söyler ve Kaptan ile Black Widow o ikisini Wakanda’ya götürür. Bence oldukça mantıklı bir teori. Sizin düşüncelerinizi de bekliyorum ve eğer merak ettiğiniz bir şey varsa veya herhangi bir teoriniz varsa yorumlara yazmayı unutmayın. Tabii diğer iki yazıyı da unutmayın. Görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları