Infinity War Özel: Yönetmenlerin Söylenmesinden Bu Kadar Korktukları Şey Ne?

Bugün sadece 1 yazı gelecek ve o da bu. Özellikle yönetmenler Infinity War ile ilgili Spoiler verilmemesini rica ediyor hatta sosyal medya hesaplarından mektup bile yayınladılar. Peki ya bu kadar korktukları şey ne olabilir? Gelin ihtimallere bakalım.

infinity war ile ilgili görsel sonucu

-Gösterdikleri Şeylerin Yarısı Yalan: Evet, böyle bir teori gerçekten var. Şu ana kadar gördüğümüz şeylerin bir çoğu yalandı, aslında filmde hiç yoklar gibi teoriler var. Biraz uçuk ama Marvel bu. Sağı solu belli olmuyor. Tabii ki gösterdikleri şeylerin yarısı yalan olamaz bence de ama bazı şeyler yalan olabilir.

-Gizli Bir Karakter Çıkıyor: Bu benim düşüncem. Belki de filmde kimsenin beklemediği Adam Warlock veya Captain Marvel gibi karakterler çıkıyordur. Kim bilir, belki Defenders ekibi çıkıyordur. Ve yönetmenler de bu yüzden Spoiler verilmemesini istiyor olabilir.

-Iron Man Ölüyor: Birinin öleceği kesin zaten ama ben tahminimi Iron Man’den yana kullanıyorum. Ölümle ilgili bir madde daha var, ona geleceğiz. Her neyse. Filmde ben Iron Man’in öleceğini zaten düşünüyorum ve belki de filmin başlarında ölüyordur ve bu yüzden Spoiler vermeyin uyarısı yapıyorlar.

-Yenilerden Biri Ölüyor: Yeniler derken biliyoruz ki eskilerin kontratları bitiyor fakat Spidey, Black Panther veya Doctor Strange gibi karakterler hala kontrata sahip. Belki de bu yenilerden biri çat diye ölüyordur ve bize böylece ufak çaplı bir kalp krizi yaşatmaya çalışmış olabilirler.

-Gördüğümüz Her Şey Filmin İlk 30-60 Dakikası: Bu teorinin olabileceğine gerçekten inanıyorum ki olmasını da çok isterim. Fragmanda gördüğümüz her şey filmin ilk 1 saati içinde hızlıca işlenip geçse bence oldukça ilginç olurdu. Filmin 50. dakikasında ”Ya fragmanlarda gördüğümüz her şeyi gördük.” demek ilginç olabilirdi.

Bakalım hangisi çıkacak? Teorilerinizi bekliyorum. Yarın da bu arada, ölüm konularına daha fazla gireceğiz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları