Kostümsüz Venom – Venom İlk Fragman İncelemesi

Venom filmi herhalde senenin Infinity War’dan sonra en beklediğim filmi. Hem Spider-Man, hem de Venom hastası biri olarak 2007’den beri Venom’un beyazperdeye geri dönmesini bekliyordum. Ve sonunda Sony’nin duyurusuyla elbette çok mutlu olmuştum. Venom hakkında delice konuşuluyor ve bu konuşma genellikle film MCU’nun içinde var mı yok mu konusunda. Bunu ben de soruyorum bazen. Ama pek de umurumda değil açıkçası. Fragman çıksın ondan sonra heyecanım zaten tavan yapar diyenlerdendim. Fragman çıktı ve heyecanım değişmedi. Önce izleyelim.

Şimdi, fragman iyi güzel, aksiyon sahneleri de var, hikayeyi de anlatıyor, Tom Hardy hakkında bilgi sahibi de oluyoruz, simbiyot da gözüküyor. Ama neden Venom’u göremiyoruz. Neden simbiyotu Tom Hardy’nin üzerinde göremiyoruz? İnternete baktım, fragman tahminlerine yani. Ve insanların Carnage çıkar bence falan dediklerini gördüm. Ben düşündüm ki Carnage falan hayal. Daha filme 8 ay var. Çok erken bir fragman. Anca Venom’u aksiyonda görürüz ki o bile olmaz, Venom’u görürüz fragmanın sonunda ve biter diye düşünüyordum ve fragmanın başlangıcı ile de heyecanlanıp onu bekledim. Ama onun yerine aldığımız şey çok farklı oldu. Sadece Tom Hardy, 5-6 saniyelik aksiyon ve açık konuşayım, çöp gibi bir fragman. Gerçekten beklediğim şey bu değildi. Acayip hayal kırıklığına uğradım.

Kostümsüz Venom – Venom İlk Fragman İncelemesi için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    8 Şubat 2018 19:35 (279 yorumu var)

    Fragmandan anlaşılan şu Venom’u hemen tüketmek istemiyorlar. Yani seri filmler gelebilir gibi. Umarım film fragmandan güzel olur yoksa Venom’u dram olarak izlemem her halde. 😉

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları