Lego DC Super Heroes: The Flash İncelemesi – Komik, Eğlenceli ve Hızlı

Lego filmleri bir süredir popülerler. Özellikle 2014’teki Lego Filmi’nden sonra. Fakat Lego filmleri aslında iki farklı dala ayrılıyor. İlki sinemada gösterilen filmler. İlki Lego Filmi olmuştu. Sonra Batman Filmi, sonra Ninjago Filmi ve Şubat ayında da Lego Filmi 2 ile devam edecek bu sinemada gösterilen filmler. Ama daha ucuz animasyonlu, daha kısa filmlerden oluşan bir de ikinci dal var. Direk DVD’ye çıkan filmler. Ben bunlardan 2.3 tane izledim. Bir tane Batman izledim, fena değildi ama Lego Batman 2 oyunu ile aynı hikayeyi anlattığı için sıkılmıştım. Sonra Lego Scooby-Doo vardı ki tamamen çocuklara yönelikti. Fakat bu film, ucuz ve kalitesi az animasyonlara sahip olmasına rağmen bir değişik. Gelin kısaca konuşalım.

lego flash ile ilgili görsel sonucu

Filmin konusu çok basit. Joker, Hall of Justice’a saldırıyor. Tüm Justice League kapışmaya gidiyor. Ama Flash yok. Kendisi geç kalmış ve alarmı kaçırmış. Yardıma gittiğinde gördüğü şey ise kendine benzeyen, hızlı koşan sarı bir adam. Flash onu takip ediyor, ve birkaç olaydan daha sonra bir anda uyanıyor. Yaptığı şeyleri tekrar yapmaya başlıyor ve bir zaman döngüsüne giriyor. Olayları çözmeye çalışıyor diye kısaca açıklayabilirim. Filmin ilk 20 dakikasının bazı yerleri çıkartılmış hikayesi bu. Film 1 saat 20 dakika gibi bir süreye sahip. Bunun 5 dakikasını da Jenerik alıyor ama biz gene de 80 dakika sayalım. Film sıkmıyor. Çünkü komik.

Yetişkinlerin bile güleceği espriler var. Animasyon kalitesi her ne kadar sinemalara çıkan Lego’lar kadar iyi olmasa da Avengers Assemble dizisinden daha iyi mesela. Göze batmayacak bir animasyon kalitesi olduğunu söyleyebilirim. Seslendirmeler falan başarılı. Genel olarak eğlenceli bir animasyon. Çok söze gerek yok. Sinemaya çıkan tüm Lego filmlerini izlediyseniz ama başka Lego filmleri arıyorsanız, ya da genel olarak animasyon arıyorsanız çocuğunuzla, kardeşinizle, veya herhangi bir çocukla izlenebilecek eğlenceli bir animasyon. Hem o eğlenir, hem de siz sıkılmazsınız.

Puan: 7.5/10

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları