Mart’ın İkinci Haftası Dopdolu(1 Dizi, 3 Film)

Mart ayı bizleri inanılmaz ikinci haftasıyla büyüleyecek gibi duruyor. Daha fazla şey olsa da işte Mart’ın ikinci haftasından en çok ilgimi çekenler.(Aslında tam ikinci haftası değil. 8 Mart-16 Mart arasını aldım listeye.)

Öncelikle bir Netflix sahibiyseniz bu hafta sizleri çok mutlu edecek ve belki de mutluluktan öldürecek. Değilseniz de neden Netflix sahibi olmalısınız sorusuna bir cevap daha verecek. Hadi başlayalım artık.

Jessica Jones 2. Sezon – 8 Mart

Çok konuştum zaten o yüzden kısa tutacağım. Marvel-Netflix yapımları arasında en sevdiğim dizi kesinlikle Jessica Jones ve şimdi 2. sezonuyla geri dönüyor. Neler olacağını gerçekten çok merak ediyorum ama ne olursa olsun iyi olacağına eminim. Ki ilk 5 bölümü izleme şansına sahip basından kişiler de bu umudumu destekleyen şeyler söylüyorlar. Bakalım neler olacak? Elbette izledikten sonra incelemesiyle karşınızda olacağım.

Yabancı – 9 Mart

Gene Netflix ve bu sefer Suicide Squad’daki inanılmaz performansıyla Dark Knight’taki Joker’i bile geçen Jared Leto başrollerde(!) Evet çok kötü bir Joker’di kendisi fakat bu film için umudum var çünkü acayip aksiyonlu gözüküyor ve belki Bright kadar popüler olmaz ama Netflix’in iyi filmlerinden biri olabilir. Bu arada ben Bright’ı kötü buluyorum ama sevenler de var.

Yok Oluş- 12 Mart

Bu film gene Netflix. Ama durun! Bu film oldukça önemli çünkü film sinemaya çıktıktan sadece 1 hafta sonra Netflix’e gelecek. Ya da 2 hafta bilemiyorum ama gene de çok kısa bir süre içinde sinemalardan sonra Netflix’e gelecek ki bu da sinemaların yakında biteceğine bir işaret olabilir. Her neyse, film oldukça ilgimi çekiyor ve bu arada küçük bir ekleme, filmi sinemada izlemek isterseniz izleyemezsiniz çünkü sadece 2 ülkede vizyona girecek. Yani yasal olarak izlemenizin tek yolu Netflix.(En azından dediğim gibi Türkiye’de)

Tomb Raider – 16 Mart

İşte bu sefer Netflix değil! Haftayı sinemalarda Tomb Raider izleyerek kapatacağım gibi gözüküyor. Filmi acayip bekliyorum ve tarih yaklaştıkça da beklentim artıyor. İkinci fragman çıktığı zaman ve incelemesini yaptığım zaman orta beklentide olduğumu söylemiştim ama filmin çıkmasına 2 hafta olmasına rağmen şimdiden beklentilerim yüksek. Oyun filmlerine tamamen yeni bir boyut katacağını falan düşünmüyorum ama umarım iyi bir oyun filmi olmayı başarır.

Ve böylece Mart bizlere kollarını çok hızlı bir şekilde açmış olacak. Ayın ortalarında böyle bir hafta ile karşılaşırken ayın sonlarına doğru A Way Out, Far Cry 5, Pacific Rim: Uprising ve Ready Player One ile inanılmaz bir Mart ayı geçireceğimiz çok belli.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları