Önemli Comic Con Panelleri ve Saatleri 1. Gün(19 Temmuz Perşembe)

Comic Con’un ilk günü bugün. Aslında dün akşam açılış falan vardı ama asıl bugün başlıyor her şey. Ve E3’te nasıl konferanslar varsa, Comic Con’da da paneller var. İşte ilk gün panelleri.

predator 2018 ile ilgili görsel sonucu

Saat 20:30 – Predator Paneli

Bugün saat 20:30’da Predator paneli var. Bu panel, 20th Century Fox’un bu sene düzenleyeceği tek panel, ve tahminlerimize göre Preadator’dan yeni bir fragman kesin gibi. Tabii fragmanın yanında yeni bilgiler alacağımız da aynı şekilde kesin gibi.

doctor who 13th doctor ile ilgili görsel sonucu

Saat 21:45 – Doctor Who Paneli

Yepyeni doktorumuz geliyor. Büyük ihtimalle ana fragmanı da göreceğimiz Doctor Who paneli de bu akşam saat 21:45’te başlıyor. Aynı saatte Star Wars: Clone Wars çizgi filminin 10. yılının kutlanacağını da hatırlatmakta fayda var. Belki o panelde yeni bir Star Wars çizgi film duyurusu veya fragmanı görebiliriz.

call of duty black ops 4 zombies ile ilgili görsel sonucu

Saat 23:00 – Call of Duty Black Ops 4 Zombies Paneli

Ne gösterecekleri hakkında hiçbir fikrim yok, ama bir Call of Duty Black Ops 4 Zombies paneli de saat 23:00’da gerçekleştirilecek.

avengers reassemble ile ilgili görsel sonucu

Saat 23:00 – Marvel Games Paneli

Call of Duty yerine izlemeyi tercih edeceğim panel kesinlikle bu panel çünkü Marvel’ın film tarafı Comic Con’a katılmayacak olsalar da oyun tarafı katılıyor. Sunucu Greg Miller ile birlikte Mike Jones(Marvel Games), Bill Rosemann(Marvel Games) ve Bryan Intihar(Insomniac Games) böyle bir panel düzenliyorlar. Spider-Man’den yeni bir şeyler(büyük ihtimalle hikaye fragmanı), Marvel Powers United VR’dan da bir şeyler görecekmişiz, bunun yanında Marvel Battle Lines’ı da göreceğiz ki kendisi mobil kart oyunu, fakat bu kadar mı? Panel 1 saat sürecek. İlk 15 dakika konuştular saçma sapan diyelim. Sonra Spider-Man’e 10, diğer iki oyuna da 5 dakika zaman harcadılar. Hatta hadi hepsine 10 dakika zaman harcadılar.

45 dakika yapıyor. İşte burada açıklamadaki şu söz devreye giriyor. ”Açıklanmayan Birçok Sürpriz”. Evet, Avengers oyunu bekliyorum. Hala o Avengers oyununu bekliyorum. Square Enix konferansı çok kötüydü, bence bunu Marvel istedi, Square’ın ilk planı orada göstermekti, onu alınca Marvel, Square bomboş kaldı ve saçma sapan şeylerle doldurdu. Fakat artık zamanı geldi. Görmemiz lazım. Ben bu akşam canlı bir şekilde izleyip, görmeyi planlıyorum, sıkıntıdan patlasam da Avengers oyunu çıkarsa, zaten burada çıldırıyor olurum.

 

Ve böylece en önemlileri bugün için bitirmiş oluyoruz. Yarın görüşmek üzere.(Ayrıca bunlar sadece önemli olanlar, yoksa bugün baya 20:00’dan itibaren  sabah 06:00’aq kadar 100 tane falan panel var. İnanmıyorsanız sitesinden bakın. Tabii saatlerin PT olduğunu unutmayın. Biz GMT kullanıyoruz. Hatta GMT’nin üzerine 3 saat ekleniyor bizde.

SDCC 2018 ile ilgili diğer her şey için şuraya tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları