SDCC 2018 Özel: Jared Leto’nun Joker Filminin Durumu ve Joaquin Phoenix’in Joker Filminin Vizyon Tarihi

joaquin phoenix ile ilgili görsel sonucu

Eğer Suicide Squad’ı izlediyseniz Jared Leto’nun Joker’ini bilirsiniz. Eğer biraz haber takip ettiyseniz onun kendi Joker filminin olacağını da bilirsiniz. Son zamanlarda haber takip ettiyseniz Joaquin Phoenix’in bir Joker filmi duyurulduğunu da bilirsiniz. Ama bunu bilmediğinize eminim. Jared Leto’nun Joker filmi, hiç var olmadı ve olmayacak. Evet, Jared Leto’nun Joker’ine ne olacak belli değil ama artık ana Joker’imiz Joaquin Phoenix’in Joker’i. Ve kendisinin filminin vizyon tarihi duyuruldu. 4 Ekim 2019. Ki bu 2 önemli şeye yol açıyor.

Birincisi, film korkunç olabilir çünkü Cadılar Bayramı’na çok yakın. İkincisi de DC’ye bir şeyler oluyor galiba çünkü Shazam, Joker ve Wonder Woman 1948, üçü de gelecek sene çıkıyor. Shazam, senenin başlarında, Joker Ekim’de ve Wonder Woman 1984 ise Kasım’da. DC atağa geçmiş gibi, ne dersiniz? Ayrıca Warner Bros da atağa geçmiş gibi çünkü 1 ay önce, 6 Eylül 2019’da It Chapter 2 vizyona girecek. Warner Bros parayı götürecek gibi. Ama diğer firmalar da biraz üzülebilir çünkü Disney ve Sony’nin o dönem vizyona girecek iki büyük filmi var.

11 Ekim’de Disney’in Jungle Cruise filmi ve  Aralık’ta da Jumanji 2. Ki büyük sürpriz de şurada geliyor, iki filmin de baş aktörü Dwayne Johnson. Ki Dwayne Johnson’dan artık millet kusmaya başladı ve Skyscraper’ın satışları da çok iyi değil, o yüzden Jungle Cruise’un patlaması garanti gibi, fakat Jumanji nasıl olacak, onu göreceğiz.

SDCC 2018 ile ilgili tüm haberler için şuraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları