Skyscrapper İkinci Fragman İncelemesi – Aksiyon Patlaması

Dwayne Johnson’ın yeni aksiyon filmi Skyscrapper için ilk fragman Super Bowl sonrasında yayınlanmıştı ve maalesef Avengers, Solo ve Mission Impossible üçlüsü arasında yok olmuştu. Fakat şimdi karşımızda ikinci fragman var ve kesinlikle ilkinden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle fragmanı izleyelim.

Fragman her şeyden önce konuyu biraz daha özetliyor. Çok büyük bir gökdelen var, bu gökdelendeki bir şeyi almak için de çete tarzı bir şey gökdeleni basıyor. Dwayne Johnson ise ailesini kurtarmak için bu binaya giriyor fakat adamlar tarafından yakalanıyor ve kızını kurtarması için adamlara, aradıkları şeyi bulması gerekiyor. Fragmanın ilk yarısını izlerken ”İlk Fragmandaki Sahnelerin Aynısını Koymuşlar, Bu Filmde Ne Olacak Da 2 Saat Sürecek? İlk Saat Tamamen Konuşmalı Olamaz Herhalde.” derken ikinci kısımda bir anda gökdelenin içinde bir oraya bir buraya gideceğimizi gördük ve bende de netleşti. İlk yarım saat olayın kurulumu. Diğer yarım saat gökdelene giriş, adamlarla tanışma ve kızın kaçırılması. Geri kalanı ise gökdelenin içinde oradan oraya gidip Uncharted tarzı aksiyon sahneleri(hemen de oyuna bağladım) yaşamaca.

Filmin aksiyonuna gidersek benim hoşuma gitti. Maalesef gerçekçilikten çok uzak. Baya baya uzak. Hele takma bacakla binaya atlama kısmından hiç bahsetmiyorum. Onun dışında da belli ki saçmalıklar olacak. Peki bu filme sinemada gidilir mi? İşte benim de anlamaya çalıştığım şey bu. Dwayne Johnson’ın fanıysanız gidilir ki ben fanı olmasam da kendisini çok çok çok seviyorum. O yüzden biraz gitmek de istiyorum ama maalesef fragmanlar beni istediğim kadar etkileyemiyor. Hele bir de 3D olacakmış, umarım 2D versiyonu da gelir. Siz fragmanı beğendiniz mi?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları