Venom 2. Resmi Fragman İncelemesi

Venom filmi Infinity War’dan sonra bu sene en çok merak ettiğim filmdi. Teaser fragmanı çok hoşuma gitmese de ilk resmi fragmanı beğenmiştim. İkinci resmi fragman? Tamamen başka bir boyut. Önce fragmanı izleyelim.

Fragmana Eddie Brock ile başlıyoruz. Belli ki Symbiote ile çalışan bu şirketi araştırıyor çünkü geçen fragmanda bir röportajlarını görüyorduk. Ardından kazı alanını ve iki Symbiote’u görüyoruz. Biri Carnage mı onu bilmiyorum. Çünkü normalde Carnage, Venom’un Symbiote yumartasından çıkıyordu. Ama nedense o Carnage gibi geliyor, ve Carnage’ı harcayabilirler diye biraz korkuyorum.

Eddie, belli ki bu şirkete gizlice giriyor ve önce kötü şeyler buluyor. Deneyler yapıldığını fark ediyor. Ardından Symbiote’un konuşmasını ve Eddie’nin değişiminin bir parçasını görüyoruz. Gezegeni, şehri gördükten sonra deneylerden birini görüyoruz. Symbiote, bir adam ile birleşiyor. Sonra tekrar Eddie’ye geçiyoruz. Belli ki Eddie, gizlice şirkete girdikten sonra herhalde etrafta dolaşırken onu bulup, onun üzerinde deney yapmaya başlıyorlar. Sonra Eddie’nin cama yapışma sahnesini ve biraz da dövüşünü görüyoruz. Buralar önceki fragmandan zaten. Çoğunlukla.

we are venom ile ilgili görsel sonucu

Fakat orada dikkatimi çeken en büyük şey adamı göğsünden çıkan Symbiote kol ile itince ortaya çıkan yüz ifadesi oldu. Venom, Eddie karışık bir şey oluyor. Devamında symbiote ile Eddie’nin yüz yüze konuşmasını ve Symbiote’un Eddie’nin vücudunda yayılışını görüyoruz. Sonra önceki fragmanın son sahnesini daha iyi efektlerle görüyoruz ki oradaki sözünü çok beğendim. Gerçekten Venom’a benziyor. Korkutucu, ve insanları yiyen bir yaratık. Ayrıca o sırada Venom’un tüm vücudunu da görebiliyoruz.

Devamında Eddie, nedense bir dairenin önüne bariyer açıyor ve mermileri durduruyor. Venom’un bir köprüde ilerlediğini görürken Eddie’nin sevgilisini, Eddie’nin bir başka Symbiote ile olan birleşimini ve Symbiote’lu bir abla görüyoruz. Yani her ne kadar ana kötü Carnage olsa da farklı karakterlerle de kapışacağımız belli oldu. Sonra anlamlandıramadığım birkaç sahne görüp Venom’u o köprüde görüyoruz. Devamında fragmandaki slogana değinmek istiyorum. ”Dünya’nın Yeterince Süper Kahramanı Var”. Harika bir slogan. Marvel ve DC ile, ikisi ile de dalga geçen gerçekten inanılmaz bir slogan olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Venom’un bir süper kahraman olmadığını gözünüze sokmakta çok başarılı bir söz.

carnage ile ilgili görsel sonucu

Devamında biraz daha aksiyon ve Venom’a benzemeyen bir Symbiote sahibinin ortalığı dağıttığını görüyoruz. O Symbiote sahibi ardından Eddie ile kavga ediyor ki umarım o Carnage değildir. Fragmanda hiçbir zaman ismini duymuyoruz çünkü. Bunlar kavga ediyor ve onun içindekini görüyoruz. Carlton Drake adlı karakter(Riz Ahmed tarafından oynanıyor), yani şu deneyleri yapan adam, o kostümün içinde. Ve Carnage severleri üzecek haber geliyor, Carnage’ın filmin kötü adamı olduğu söylendikten sonra söylentilerde Riz Ahmed’in Carnage’ı oynayacağı vardı. Eğer gerçekten o gördüğümüz Gri Symbiote, Carnage ise, Carnage’ın içine etmişsiniz maalesef. Umarım Carnage değildir o, umarım değildir çünkü çok laf yersin Sony, ve bu lafları ben de sana atarım Sony. Öyle Carnage olmaz. İçindeki karakteri değiştirdin, o zaman bari rengini değiştirme. Carnage dediğin üstte bulunan resimdeki. Kırmızı olmalıydı. Logodan sonra komik bir sahne ile fragmanı kapatıyoruz.

Filmle ilgili en azından benim bir sorunum yoktu, hatta mutluydum. Taa ki bu fragmana kadar. Carnage’ın gösterildiğini var sayarak onunla ilgili bir problemim yok. Ama eğer gerçekten o karakterin ismi Carnage ise, gri Carnage’ı maalesef kabul edemem Sony. Venom filminin kötü olacağını düşünmüyorum, ama aynı zamanda Spider-Man’i görmek ve şu karakterin Carnage olmaması için de dua ediyorum. Bakalım?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları