2018’de Site İle İlgili Planlarım

2018 yılı geldi. Ve ben de bu sene siteye tüm ağırlığımı vermek istiyorum. Neler olduğunu göreceğiz. Peki tam olarak ne yapmak istiyorum?

Öncelikle yeni bir yazı serisi var. Ve ismi Hafta Sonu. İsminden de tahmin edilebileceği gibi haftanın sonunda gelecek. Yani her Pazar gelecek. O hafta çıkan filmler ve oyunlardan bahsetmek gibi bir planım var. Oyunculardan, izleyicilerden ne tepkiler alındı gibi. Ayrıca haftanın önemli haberlerini de bulabileceksiniz. Bunların yanında küçük indirimlerden de bahsedeceğim. Bir de o hafta gelen yazıların üzerinden geçeceğim. Bunu demişken ikinci yapmak istediğim şeye de gireyim.

Haftada 3 adet Özel Yazı gelecek. Peki nedir bu özel yazı? Değerlendirmeler ve 2017’de Unuttuklarım, Steam Oyun Önerileri gibi uzun zaman harcadığım yazılar. Zaten başka şey mi yapıyorsun diyebilirsiniz ama artık haberlere de ağırlık vereceğim. Ayrıca bu 3 adedi de sadece 3 adet olarak algılamayın. En az 3 adet. Ve aslında bu iki şey, benim 2018 planım. Her hafta Pazar günü Hafta Sonu yazısını getirmek ve her hafta en az 3 adet Özel Yazı getirmek. Ve ayrıca, bu haftadan itibaren başladığımı da belirtmek istiyorum.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları