Battlefield V Günlükleri: Chapter 2 Başlıyor, Bilmeniz Gereken Her Şey

Battlefield V Chapter 1 geçen ayın başında çıkış yapmıştı. Yeni bir Hikaye, Yeni Harita ve Yeni Silahlar getirmişti. Chapter 2 çok daha fazla içerikle çıkış yapacak. İsterseniz önce paylaşılan videoya bakalım, sonra da detaylıca bilmeniz gereken her şeyin üzerinden geçelim.

Yeni Silahlar!

Şimdilik bildiğimiz 3 yeni silah oyuna geliyor. Medic sınıfı için yeni bir SMG, Assault sınıfı için yeni bir SA ve Support sınıfı için yeni bir MMG. Medic sınıfı ilk hafta, Assault sınıfı ikinci hafta ve support sınıfı 4. hafta bu silahları alacak. Bilmediğimiz 1 silah daha olduğunu hatırlatalım.

battlefield v combined arms ile ilgili görsel sonucu

Co-op Mod

Combined Arms isimli Co-op mod da bu Chapter’da bizlere sunulacak. 4 farklı görevi olan Combined Arms’a girmek için de 4 kişiye ihtiyacınız var. 4 farklı görev demek, 4 farklı harita demek. Rotterdam, Hamada, Arras ve Twisted Metal haritalarında görevler var. Gelecek Chapter’lar ile toplam 8 görev olması planlanıyor. Bu mod Şubat ayında çıkış yapacak.

Geri Kalan Detaylar

-Yeni araçlar 17’sinden itibaren bizimle birlikte olacak. Tanklar ve uçaklardan bahsediyorum elbette. Ayrıca takım liderleri kazandıkları puanları harcayabilecekleri 2 yeni özelliğe de sahip olacaklar.

-Rush modu geri dönecek. Fakat Chapter’ın sonlarına doğru. Tam tarihi 7 Mart. Narvik, Twisted Steel ve Devastation haritalarında oynanabilecek Rush modu maalesef kalıcı bir mod değil. 20 Mart’ta kapanacak.

-Squad Conquest adlı yeni bir mod da bizlerle birlikte olacak. 16 kişilik 2 takımdan oluşacak Squad Conquest’te Conquest modunun daha küçük ama daha hızlı ve gerilimli versiyonunu göreceğiz. Arras, Rotterdam ve Hamada haritalarında oynanabilecek.

-21 Şubat’ta Panzerstorm ve Arras haritalarının birleştirildiği bir Grand Operation oyuna eklenecek.

-Son olarak bu sefer Chapter seviyesi 40. Yani eğer güzel kozmetik eşyalar almak istiyorsanız oyunu baya oynamanız gerekecek.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları