Battlefield V Günükleri: Chapter 1 Yarın Yayında, Video Geldi, Bilmeniz Gereken Her Şey!

Battlefield V’in ilk Chapter’ı Overture yayın çıkış yapacak. Ve çok güzel yeni özellikler getirecek. İsterseniz öncelikle yayınlanan videoyu izleyelim, sonra da detaylara hep birlikte bakalım.

Yeni Hikaye

The Last Tiger adlı yepyeni bir hikaye yarın itibariyle yayınlanacak. Tahminen gene 1 saat sürecek bu hikaye modunda naziler tarafından 2. Dünya Savaşı’na tanık olacağız. Daha da spesifik olmamız gerekirse bir nazi tankının gözünden savaşa tanık olacağız. Hikaye ile ilgili bilgilerimiz çok az. Bildiğimiz her şeyi zaten söyledim. O yüzden hemen diğer maddeye geçiyorum.

battlefield 5 last tiger ile ilgili görsel sonucu

Yeni Harita

Yarın gelecek bölümün bir diğer önemli noktası Panzerstorm adlı yeni harita. Daha çok araç(özellikle de tank) savaşlarına yoğunlaşacağımız bu harita anladığım kadarıyla oldukça büyük. Ve ana amaç araçlar olduğundan daha çok asker olarak oynamayı sevenler üzülebilir. Ki benim ilgimi çekmemesinin nedeni de tam olarak bu. Ben Battlefield’ı araç kullanımı için değil, askerlerin çatışması için seviyorum. Benim için araçlar yan element. Ama çoğu kişinin seriyi sevme sebebi olduğunu biliyorum, ve o kişiler için de oldukça mutluyum.

 

Bunun yanında yeni eşyalar. Yeni silahlar. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir eğitim kısmı ve elbette hata düzeltmeleri oyuna eklenecek. Yen harita ve hikayenin incelemesi de gene bu sitede, bu hafta içinde yayınlanacak.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları