Destiny 2 Günlükleri #3: Oyuna Geri Dönüşüm, Dawning ve Curse of Osiris

Yeni bir Destiny günlükleri ile karşınızdayım. Curse of Osiris’in gelmesiyle yapılan hatadan sonra oyunu 1 ay boyunca oynamadım. Fakat artık geri dönmenin vakti geldi diye düşündüm ve Expansion Pass’i de alıp oyuna geri dönüş yaptım. Ve işte düşüncelerim.

İlk başta Expansion Pass’i almamıştım. Dawning nedeniyle biraz Mayhem moduna baktım, oldukça eğlenceli bir mod kendisi. Ardından 5 tane falan Strike yaptım ki üst üste 3 kere aynı Strike geldi, kusacaktım. Tüm bunları yaptıktan sonra da ben bu oyunu oynarım diyerek Expansion Pass’i aldım. 3 saat sonra Curse of Osiris bitmişti. Ve eklenti paketi ile ilgili düşüncem de Infinite Forest isimli kısım haricinde bir çöp olduğu.

Senaryoyu oynarken tek diyebildiğim, bu kadar güzel bir konsepti nasıl bu kadar rezalet kullanabildiniz oldu. Hele oyunun bir Son Bölümü var ki, aman diyeyim. O nasıl bölüm öyle? Nasıl bir rezalet, nasıl bir çöp. Ama öte yandan bu Infinite Forest’i gezmesi çok eğlenceli. Sadece siz ve düşmanlarınız varsınız. Rastgele yaratılan platformların birinden diğerine geçip sadece adam öldürüyorsunuz. Ve nedense acayip eğlenceli geldi.

 

Zaten Curse of Osiris incelemesi geleceği için pek bir şey demek istemiyorum. Eğer almak istiyorsanız ve Infinite Forest benim de çok ilgimi çekti diyorsanız gidip Expansion Pass’i 100 TL’ye(PS4 İçin) alabilirsiniz. Ama onun dışında şimdilik pek de tavsiye etmiyorum. Tabii Heroic Strike falan yapmak için gerekli. Onun için de almak, zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları