Destiny 2 Günlükleri: Festival of the Lost Başladı + Yeni Silah Geliyor + Yeni Görev

Destiny 2 günlüklerine artık kendi sitemde devam edeceğim. Ve ilk yazımız Festival of the Lost ile ilgili. Yeni etkinlik Cadılar Bayramı etkinliği olarak da adlandırılabilir aslında. Ve her ne kadar Solstice of Heroes’da hayal kırıklığına uğrasam da bu etkinliğe bayıldım. Yeni Haunted Forest aktivitesi olsun, maskeler olsun her şeyi sevdim. Ve belli ki daha da seveceğim. Çünkü bugün konuşacağımız bazı yenilikler hem çok güzel, hem de büyük ihtimalle doğrular.

destiny 2 festival of the lost ile ilgili görsel sonucu

Yeni Silah Geliyor!

Yeni silah geliyor dedim ama aslında tam yeni değil. Eğer Destiny 1’i oynadıysanız tanıyacağınız bir Exotic Heavy Weapon olan Thunderlord geliyor. Bu kesin değil. Sızıntılar var. Ama eğer Festival of the Lost sonrasında Collection kısmından Exotic Heavy Weapon’lara baktıysanız bilinmeyen yeni bir Exotic silah göreceksiniz. İşte bu Exotic silahın Thunderlord olacağı söylentileri var, ve aslında bakarsanız çok da mantıklı diye düşünüyorum. Peki bu silahı nasıl alacağız? O da bir sonraki başlığımızın konusu.

destiny cosmodrome ile ilgili görsel sonucu

Yeni Görev Geliyor, Cosmordrome’da Geçebilir!

Yeni bir görevin geleceğini ve Master Ives’ın katillerinin peşinden koşacağımızı biliyoruz. Bu yeni görev 30’unda geliyor. Ama sızan bir ses kaydı ile bu söylentinin Cosmodrome’da, yani Destiny 1’in Dünya gezegeni için yapılan haritasında geçebileceği söyleniyor. Tabii Cosmodrome’da gezemeyeceğiz. Sadece görev için gideceğiz, görev bitince de bir daha orayı görmeyeceğiz. Ayrıca söylentilere göre Thunderlord silahını da bu görevde alacağız.

destiny triangular ships ile ilgili görsel sonucu

Üçgen Gemiler Hakkında Mara Sov’un Söyledikleri

Mara Sov’u bu hafta ziyaret ederseniz masasında, oyunun sonunda gördüğümüz üçgen gemilerden birini görebilirsiniz. Mara Sov bunlar hakkında yorum da yapıyor ama merak edenler için baştan söyleyeyim, bize ne zaman geleceğini, veya ne olduklarını söylemiyor. Çok kötüler, geldiklerinde yıkım olacak falan deyip geçiştiriyor. Benim kendi tahminim Destiny 3’te bu senaryoyu göreceğimiz. Ama tabii ne olacağı hakkında bir fikrimiz yok, bekleyip göreceğiz.

 

Bu Destiny 2 Günlükleri buraya kadardı. Sonraki günlük yazısında görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları