Destiny 2 Günlükleri: Annual Pass İçin Yeni Video, Yeni Sezon Başlıyor!

Destiny 2 için bugün önemli bir gün. Hem yeni bir sezonun başlangıcı, hem de Annual Pass için ilk video yayınlandı. Videoyu hemen koyuyorum. Fakat eğer videoyu izleyecek kadar zamanınız yoksa, veya videoyu anlamadıysanız, gelin şöyle bir özet geçelim.

Öncelikle yeni sezon geldi, hoş geldi. Season of the Forge. Biraz oynadıktan sonra başka bir günlük yazısı ile daha detaylı konuşuruz zaten. O yüzden şimdilik sadece yeni sezonun geldiğini söyleyip geçiyorum. Peki, Annual Pass videosuna gelelim. Annual Pass, Bungie’nin söylediğine göre oyuncuları sürekli oyuna döndürmek için tasarladıkları yeni bir yöntem. Peki nedir bu? Hemen bakalım.

İki tane görsel konuşacağız bugün. Ve ilki bu yukarıdaki görsel. Destiny 2’nin 2. yılındaki sezonların tamamı bu görselde var. Şimdi sırayla gidelim. İlk olarak Season of the Forge, yani sezon 5. Bugün başlayan sezon 5’te her Destiny 2 oyuncusu Dawning ve Crimson Days etkinliğini, yeni ödülleri, yeni triumph ve lore kitaplarını, Iron Banner’ı alıyor. Destiny 2 Forsaken sahibiyseniz artık 650. Power’a kadar çıkmaya çalışabilirsiniz. Gelelim Annual Pass içeriklerine. Black Armory dediğimiz mekan sayesinde yeni silahlar ve zırhlar, exotic eşya verecek bir görev, yeni Raid, yeni Triumph’lar ve lore kitapları ve Black Armory’nin özel etkinliği olan Forge’lara katılabileceksiniz.

Season of the Drifter, yani 6. sezon Mart-Mayıs arasında gerçekleşecek. Tüm Destiny 2 oyuncuları Iron Banner, yeni ödüller, yeni Triumph’lar ve Lore kitapları, Exotic bir görev ve bahar etkinliğine erişebilecek. Destiny 2 Forsaken sahipleri ayrıca 700. seviyeye çıkabilecekler ve Gambit’te hem özel maçlar, hem de yeni haritalara sahip olacaklar. Annual Pass kullanıcıları ise bunların yanında silahlar ve zırhlar, Exotic bir görev, yeni Gambit deneyimi, yeni Triumphlar ve Lore kitapları, haftalık yeni bir görev çeşidi ve Xur Bounty’lerine sahip olacaklar.

Son olarak ismi bilinmeyen 7. sezonda tüm Destiny 2 oyuncuları Iron Banner, Exotic bir görev, yeni ödüller, yeni Triumph’lar ve Lore kitapları, ayrıca bir de Solstice of Heroes etkinliğine sahip olurken Forsaken sahipleri ayrıca 750. Power’a çıkabilecekler. Annual Pass sahipleri yeni silahlar ve zırhlar, yeni Raid, yeni Triumph’lar ve Lore kitapları, yeni 6 kişilik aktivite ve iki bilinmeyen özelliğe de sahip olacaklar. 116 TL’den satılan Annual Pass’i almış olmama rağmen şu an gördüğüm şeyler verdiğim parayı hak etmiyor gibi duruyor. Tabii daha çok bilmediğimiz şey var. Fakat bildiğimiz şeyler de var. Mesela ilk Annual Pass DLC’si Black Armory’nin içeriği.

Bugün konuşacağımız ikinci görsel Black Armory DLC’sinin takvimi aslında. 4 Aralık’ta ilk Forge ile başlıyoruz. Ardından 7 Aralık’ta yeni bir Forge ve yeni Raid karşımıza çıkıyor. 11 Aralık’ta Dawning tüm Destiny 2 oyuncuları için başlıyor. 18 Aralık’ta 3. ve son Forge çıkarken 8 Ocak’ta ne olduğunu bilmediğimiz bir şey bizleri bekliyor. 29 Ocak’taki Draw adlı Exotic Quest ile de Black Armory içeriklerini bitiriyoruz. 5 Şubat’ta da Crimson Days tüm Destiny 2 oyuncularına geliyor ve sonrasında da büyük ihtimalle sezon 5’i bitiriyoruz. 38 TL gibi bir fiyata denk gelen Black Armory bize 3 tane dalga dalga düşman öldürme modu, yeni silahlar, zırhlar ve bir yeni görev sağlıyor. İnanılmaz!

Eğer Annual Pass almak konusunda emin değilseniz bence almayın. Kesinlikle paraya değmeyecek gibi duruyor. Forge’lar çıktıkça yapacağım günlük yazıları ile elbette bilgilerimi paylaşacağım, ama ilk düşüncelerim olumlu değil.

Destiny 2 Günlükleri: Annual Pass İçin Yeni Video, Yeni Sezon Başlıyor! için 1 yanıt

  1. OzgurLog
    28 Kasım 2018 23:24 (279 yorumu var)

    Durmadan para verilen online bir oyun.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları